ECON Consulting Kft.

Shopify Frontend Developer (Budapest vagy Debrecen)

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Alkalmazások tervezése és megfelelő technológiák kiválasztása
  • Alkalmazások használható reszponzív felületének megtervezése (UI/UX)
  • Webes alkalmazások frontend oldali tesztelésének tervezésében való részvétel
  • Frontendes fejlesztések szakmai felügyelete (code review, pair programming)
  • Fejlesztési feladatok koordinálása, támogatása, tervezése és becslése (Spring Planning)
  • Munkatársak szakmai képzése, képzési tematika tervezése
  • Munkatársak szakmai kompetenciáinak értékelése
  • Kiválasztásban és interjúztatásban való részvétel
  • Megrendelői megbeszéléseken való részvétel

Téged keresünk, ha:

  • JavaScript és JavaScript alapú framework alapos ismereteivel rendelkezel (előny: AngularJS; NodeJS; React)
  • Modern web2.0-ás technológiákban jártas vagy (CSS3, HTML5, SCSS, Bootstrap, Yeoman, WebSocket, WebGL)
  • Verziókövető rendszerekkel képben vagy (Git; GitLab)
  • Legalább társalgási szintű angol nyelvismerettel rendelkezel szóban és írásban

Előnyben részesülsz, amennyiben:

  • Tapasztalatod van Mockup-ok és fejlesztői tervek készítésében
  • Shopify tapasztalatod van
  • Backend-technológiákkal kapcsolatos ismeretekkel rendelkezel
    - Java nyelv, Java 8-as feature-ök ismerete
    - Spring Framework
    - JPA/Hibernate
    - NodeJS
  • Nem-relációs adatbázisokkal kapcsolatos ismeretek birtokában vagy (például Mongo)
  • REST API (CRUD) konvenciók ismerete, API tervezési tapasztalatod van.
  • Projektmenedzsmenttel kapcsolatos ismereteid vannak (például Scrum, Kanban)
  • DevOps technológiákkal kapcsolatos ismeretek birtokában vagy (például Docker, Jenkins, Zabbix)

Amit kínálunk:

Munkavégzés helye lehet Budapest vagy Debrecen. Te döntesz! Jelentkezésednél jelezd és máris meggyorsítottad az első interjúdat!

Rugalmas munkaidőben dolgozunk, családbarát munkarendben. Kis, összetartó csapatunk van, a vezetés nyitott az új projektötletekre és támogatja azok megvalósulását. Munkaszervezés tekintetében időről időre felülvizsgáljuk szokásaink, módszertanaink, hogy a lehető leghatékonyabban dolgozhassunk: több időt szánhassunk szakmai feladatokra és ne legyen felesleges adminisztráció. Fontosnak tartjuk, hogy az egyéni fejlődés és céges életút során figyelembe vegyük az adott kolléga vágyait és szükségleteit, közösen jelöljünk ki egy irányt.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest vagy Debrecen

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal és nettó bérigény megadásával lehet.