Senior projektvezető (Építőmérnök/Közlekedésmérnök) - határozott időre

BKK Zrt.

BKK Zrt.
Neked is szenvedélyed a mobilitás? Szeretnél a fővárosi közlekedés kihívásokkal teli világában szakértővé válni, esetleg máris az vagy? A Budapesti Közlekedési Központnál innovatív, egyedülálló projekteken dolgozhatsz, amelyeknek eredménye elkerülhetetlenül és kendőzetlenül látható a fővárosban. Legyél részese ennek az izgalmas utazásnak szakmai hitvallásod segítségével. Az út nem lesz mindig egyszerű, cserébe annál több szakmai kihívást ígér. Feladataidban és szakmai projektjeidben útitársaid lesznek kollégáid, akik mindenben támogatnak téged, valamint egy egyedülálló hazai és nemzetközi közösség része lehetsz. Nálunk bátran képviselheted tudásodat, véleményedet, attitűdödet és újító gondolataidat. Ha szeretnél Nálunk dolgozni, jelentkezz hozzánk és vegyél részt céljaink megvalósításában!

Feladatok, amelyekben számítunk Rád:

  • a Főváros kerékpáros szakterületeket érintő közlekedésfejlesztési projektjeiben, a beruházói oldal képviseletében
  • a projekt képviseletében: az előkészítéstől a kivitelezés befejezéséig
  • szakági engedélyezési eljárások nyomon követésében, szükséges hozzájárulások megszerzésében,
  • projektütemtervek készítésében projektmenedzsment szemlélettel, módszerekkel
  • projekt beruházási és üzemeltetési költség számítások elvégzésében az érintett szakágakban

Téged keresünk a csapatba, ha

  • felsőfokú építőmérnöki vagy közlekedésmérnöki végzettséggel rendelkezel
  • van legalább 3 év projektvezetőként szerzett releváns munkatapasztalatod
  • tárgyalási szintű angol nyelvismereted van
  • magas szintű MS Office tudással rendelkezel (Excel magas szintű ismerete elengedhetetlen)
  • pontosság, igényesség és együttműködő készség jellemez
  • stratégiai gondolkodásod fejlett, mersz nagyot álmodni

Előnyt jelent, ha

  • beruházói, tervezői vagy önkormányzati oldalon dolgoztál
  • közbeszerzési eljárások előkészítésében és lebonyolításában is jártas vagy
  • hatósági engedélyezési eljárásokban szereztél tapasztalatot

Miért válassz minket?

  • A BKK-nál végzett munkáddal valódi hatással leszel a főváros életére, folyamatos értékteremtő munkában veszel részt.
  • Dolgozhatsz azokban a megújító, fejlesztési és szervezési projektekben, amelyek révén Budapest szebbé és élhetőbbé válik. Ebben számítunk kiváló szakmai tudásodra és újító elképzeléseidre.
  • Olyan elhivatott és összetartó csapat részévé válhatsz, amelynek nemcsak a munkája, hanem szenvedélye is a közösségi közlekedés.
  • Szakmai képzéseket biztosítunk, lehetőséget adunk arra, hogy részt vegyél hazai és nemzetközi konferenciákon.
  • Versenyképes fizetéssel, cafeteriával és egyéb juttatásokkal várunk.
  • Kellemes munkakörnyezetben és rugalmas munkaidőben dolgozunk, de a részleges home office igénybevételét szintén támogatjuk.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Közlekedési mérnök
  • Építőmérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment

BKK Zrt.