Nemzetközi partnerünk IT csapatába keresi új tagját!
Szeretnél egy globális team proaktív tagja lenni?Vágyad egy stabil munkahely, ahol modern irodai környezetben tudsz dolgozni és folyamatosan fejlődni?

Senior .NET fejlesztő

pozícióba!

Feladataid lesznek:

  • Globális rendszerek fejlesztésében és bevezetésében való részvétel
  • CRM, DWH, ESB, platform független mobil technológiák alkalmazása
  • CLOUD alapú rendszer integrálása
  • Rendszerek integrációjának fejlesztése .NET környezetben
  • Együttműködés a rendszerelemzőkkel, tesztelőkkel és architectekkel
  • Részvétel agilis projektekben

Elvárások:

  • Legalább 4-5 év fejlesztői tapasztalat .NET környezetben
  • MS környezet ismerete (IIS, Windows Server, MS SQL Server, .NET Framework)
  • Egyéb technológia-ismeret: HTML5, CSS, JavascriptSQL, MSSQL WCF, Web API, ODataEntity Framework, Linq
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Proaktivitás
  • Képesség az eredményes munkavégzésre önállóan és csapatban egyaránt
  • Analitikus gondolkodásmód

Előnyt jelent továbbá az alábbi technológiák ismerete:

  • Angular, ReactJS
  • ES6, SCSS, TypeScript, .NET Core
  • Visual Studio 2017, Visual Studio Code, Android Studio
  • TSQL, SSMS
  • TFS, NuGet

Mivel várunk?

  • Stabil munkahely (magyar és nemzetközi szakmai jelenlét)
  • Cafeteria
  • Teljesítményalapú éves bónusz
  • Céges mobiltelefon és laptop magánhasználatra is
  • Rendszeres kapcsolat külföldi kollégákkal
  • Változatos, önálló feladatok, folyamatos új kihívások
  • Fejlődési és továbbképzési lehetőségek
  • Heti egy nap Home Office lehetőség
  • Professzionális, modern irodai környezet
  • Fiatalos, nyitott, jó hangulatú csapat

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni a „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud, bérigény megjelölésével!