LogBord 2010 Kft.

Senior értékesítő (Budapesti központtal, országos területtel)

Szeretnél egy jó hangulatú csapatban, kifejezetten rugalmas munkaidőben dolgozni, ahol munka után még alkalmanként izgalmas, változatos csapatépítő programok is várnak? Akkor olvass tovább!

Kereskedelmi szoftverek értékesítésével és fejlesztésével foglalkozó partnerünk számára keresünk Senior értékesítő munkatársat. A cég innovatív termékek és szolgáltatások fejlesztésével foglalkozik, partnereiket a legmodernebb technológiákkal, a legfrissebb szakmai ismeretekkel és több, mint egy évtizedes tapasztalattal támogatják.

A cégről további információk a honlapjukon olvashatók.

Feladatok

  • új partnerek felkeresése, értékesítés
  • már meglévő partnerekkel való kapcsolattartás
  • árajánlatok elkészítése
  • értékesítéshez kapcsolódó adminisztráció
  • konkurencia nyomon követése

Elvárások

  • felsőfokú végzettség
  • 2-3 éves szoftver értékesítési tapasztalat
  • élő, kiterjedt kapcsolati háló
  • legalább 5 éves multinacionális cégnél szerzett (lehetőleg kereskedelmi) szoftver értékesítési tapasztalat
  • kommunikációképes angol nyelvtudás
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • B kategóriás jogosítvány
  • utazási hajlandóság

Amiért érdemes jelentkezni:

  • Szakmailag kihívást jelentő feladatok, fejlődési lehetőség
  • Kiszámítható, tervezett előrelépési lehetőség
  • Belépéskor közösen elkészített képzési és karrier terv, majd ennek folyamatos nyomonkövetése
  • Járványhelyzet időszaka alatt kiemelten figyelünk munkatársaink biztonságára
  • Rugalmas munkaidő: az elvégzett feladatok jelentik a fő mércét a teljesítményértékelésnél, nem a laptop előtt töltött idő!
  • Kreatív, inspiratív munkakörnyezet
  • Fiatalos, segítőkész, összetartó csapat, szakmailag támogató vezetők
  • Versenyképes fizetés
  • Béren felüli extra juttatások (SZÉP kártya, utazási költségtérítés), továbbá évente egy alkalommal európai városlátogatás a csapattal
  • Izgalmas, változatos csapatépítő programok: túrázás, játék, étterem
  • Tematikus napok, melyek feldobják a munkaidőt: pl. túró rudi
  • laptop, mobiltelefon, teljesítményhez kötött céges autó
  • Innovatív, megbízható, stabil munkahely
  • Teljes munkaidős, bejelentett állás

Központ: Budapest IX. kerület (Népliget mellett), országos munkavégzés

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Informatikai értékesítő
  • Területi képviselő
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, IX. kerület

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.