SAP RENDSZERSZERVEZŐ

    Ügyfelünk bankinformatikai területen alkalmazás - üzemeltetési és rendszerintegrációs szolgáltatásokat nyújtó vállalat. Kiszámítható és innovatív megoldásaik révén számos - a pénzügyi szektorban meghatározó szerepet betöltő - ügyfelük van.

    Dinamikusan fejlődő, univerzális és sokoldalú csapatukba várjuk szakmai kihívásokat kereső új munkatársukat az alábbi munkakörbe:

Elvárások:

  • Egyetemi vagy Főiskolai informatikai vagy gazdasági végzettség,
  • 1 – 3 év SAP erős felhasználói tapasztalat (pl. key user),
  • SAP egyes moduljainak alapszintű ismerete (SL , FI, CO, SD, DMS, MM, RE-FX), BW),
  • MS Office ismeretek,
  • Analitikus szemléletmód,
  • Jó kommunikációs képesség.

Feladatok:

  • Hitelintézeti felhasználók támogatása, SAP ERP rendszer napi éles üzemeltetésével kapcsolatos feladatok ellátása,
  • Felmerült üzleti igények összegyűjtése, felmérése és ez alapján specifikációk készítése,
  • Új fejlesztések tesztelésének támogatása,
  • Közreműködés a törvényi változások adaptálásában,
  • Élesítések menedzselése,
  • Hibajegyek kezelése,
  • Kapcsolattartás a társterületekkel (IT, üzleti területek) és kapcsolódó rendszerek támogatóival,
  • Kapcsolattartás külső tanácsadókkal.

Előnyök:

  • Banki háttértapasztalat,
  • Gazdasági, pénzügyi, számviteli alapszintű ismeretek,
  • Magabiztos SAP ERP ismeretek, több éves felhasználói tapasztalat,
  • Customizációs képességek az SAP moduljaiban,
  • SAP ABAP programozói képességek,
  • Képesség önálló munkavégzésre és folyamatok koordinálására,
  • SAP bevezetésben szerzett tapasztalat.

Egyéb információ:

    Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük magyar nyelvű önéletrajzzal pályázzon!

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Vállalatirányítási rendszer, SAP
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

BECK & PARTNERS International HR Consulting
H - 1119 Budapest, Bártfai utca 15-17.
Tel.: +36-1/371-0972 | Fax: +36-1/371-0973
bap.hu