Karrier az Audinál

SAP BOS (Basis Operation Services) adminisztrátor

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Másnak csak munka. Nekünk szenvedély. Hight-tech munkakörnyezet, prémium termékek - munkatársainknak lehetőséget biztosítunk arra, hogy kreatív ötleteikkel könnyebbé, hatékonyabbá tegyék mindennapi munkájukat, munkakörnyezetüket pedig igyekszünk egyszerre inspirálóvá és biztonságossá tenni. A Győrben gyártott motorok, autók világszintű elismertsége közös öröm számunkra. Köszönhetően az izgalmas feladatköröknek, a fiatalos munkahelyi hangulatnak és a korszerű ergonomikus berendezéseknek, az Audi Hungaria olyan hely, ahová a munkatársak szívesen járnak dolgozni.
Legyen Ön is részese csapatunknak!

Következő feladatok várnak Önre

  • Több, mint 200 különféle verziójú, típusú és rendelkezésre állású SAP rendszer üzemeltetése és fejlesztése multinacionális konszernkörnyezetben, a legújabb technológiák (HW és SW) használatával
  • SAP rendszerek és adatbázisok adminisztrációja (monitorozás, problémakezelés, performancia optimalizálás, rendszermásolások, javítócsomagok implementálása, rendszerinstallálás, upgrade, UC migráció)
  • Kapcsolattartás üzemeltető csoportokkal, felhasználók megbízottjaival
  • Nemzetközi projektekben való részvétel
  • Készenlét nyújtása az üzemeltetés biztosításához irodai időn kívül, illetve éles rendszereken ünnepnapokon és vasárnapokon karbantartások végrehajtása
  • Folyamatos, az ismereteket naprakészen tartó tudásmenedzsment egy dinamikus és összetartó csapatban

Ön az ideális jelölt, ha

  • Egyetemi vagy főiskolai szakirányú végzettséggel rendelkezik
  • Középfokú angol nyelvtudása van (írásban és szóban, napi kapcsolat az ügyfelekkel), német nyelvtudás előny
  • Adatbázis adminisztrációs és alkalmazásszerver üzemeltetési ismeretekkel rendelkezik
  • Unix / Linux operációs rendszerek felhasználói szintű ismereteivel rendelkezik
  • MS Office alkalmazásokat magas, felhasználói szinten ismeri
  • Előny:
    • - 2-3 éves releváns IT tapasztalat
    • - SAP Basis adminisztrációs ismeretek
    • - SAP üzemeltetési tapasztalat
    • - Java üzemeltetési tapasztalatok
    • - Virtualizált IT szerver környezettel kapcsolatos ismeretek
    • - Security (SSL, SSO, SNC) ismeret
    • - Adattárház ismeretek
  • Ügyfélorientált szemléletmód, kiváló problémafelismerő- és megoldó készség, valamint analitikus gondolkodás jellemzi
  • Megbízható, nagy stressztűrő
  • Kiváló kommunikációs készség, önállóság, kezdeményezőkészség is jellemzi
  • Magyar és német vagy angol nyelvű önéletrajz csatolását kérjük a pályázói fiókban!

Amit kínálunk:

Változatos feladatok, fiatalos munkahelyi hangulat és hosszú távú karrierlehetőségek – ez az Audi Hungaria! A rendszeres visszacsatolásnak és a kompetencia alapú fejlesztési modellnek köszönhetően minden munkatársunk személyre szabottan bővítheti szakmai és nem szakmai ismereteit, amelyhez különféle tréningek, oktatások és nyelvi képzések nyújtanak segítséget. Az inspiráló munkakörnyezethez hozzájárulnak high-tech eszközeink, csúcstechnológiát képviselő felszereléseink és prémium termékeink is. Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérkifizetéssel, prémiumkifizetéssel és béren kívüli juttatásokkal honoráljuk.

Ha többet szeretne tudni

Munkavégzés helye: Győr, 9027 Audi Hungária út 1.

Kezdés időpontja: azonnal

Referencia kód: GYDP17482

Pályázati rendszerünket
érintő kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

Kapcsolattartó személy:

Rőczei Renáta
+36 96 66 9013

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.