Sales Manager

    Partnerünk az IT/EDI megoldások egyik vezető szolgáltatója, amely az ellátásilánc-menedzsmentre spe¬cializálódott. A vállalat központja Bécsben található, Budapesten, Prágában, Pozsonyban és Zágráb¬ban több mint 100 munkatársat foglalkoztatunk.

    A magyarországi leányvállalatuk budapesti/budaörsi irodájába az alábbi munkakör betöltésére keresünk munkatársat:

    Ebben az izgalmas, kihívásokkal teli és előrelépést kínáló pozícióban, támogatni fogja a helyi értékesítési csapa¬tot minden fontosabb értékesítési és kulcsfontosságú feladatkörben

Feladatok:

  • Értékesítési és ügyfélkapcsolati feladatok önálló ellátása
  • Üzleti ajánlatok, szerződések és egyéb értékesítési dokumentációk készítése
  • Értékesítési teljesítményriportok elkészítése
  • Ügyfélkapcsolatok fejlesztése, fenntartása és javítása
  • Új ügyfelek és/vagy értékesítési lehetőségek megcélzása
  • Az ügyfélkapcsolat management és az értékesítés összehangolása a vállalat üzleti tervével
  • A vállalat értékesítési terveinek kidolgozásában való részvétel

Elvárások:

  • Főiskolai/egyetemi végzettség
  • Magabiztos értékesítési kompetenciák
  • Magas szintű angol nyelvtudás
  • MS Office biztos ismerete
  • Strukturált és pontos munkavégzés
  • Német, cseh, szlovák vagy horvát nyelv ismerete előny

Munkakörnyezet:

    Változatos és nemzetközi munkakörnyezetet kínálunk a legújabb technológiákkal, a logisztika és az elektronikus adatcsere (EDI) kapcsolatában, ahol az elkötelezett munkatársak, rugalmas munkarendben tovább fejleszthetik szakmai tudásukat és karrierjüket a következő szintre emelhetik.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem tapasztalattól függően. Bónusz csomagot és további támogatásokat biztosítunk személyre szabott szakmai fejlődéséhez.

Egyéb információ az állásról:

    Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, Budaörs

BECK & PARTNERS International HR Consulting
H - 1119 Budapest, Bártfai utca 15-17.
Tel.: +36-1/371-0972 | Fax: +36-1/371-0973
bap.hu