Legyen részese sikerünknek!
Az Európa-szerte tevékenykedő REWE - csoporthoz tartozó Penny Market Kft. Magyarország egyik legrégebb óta jelen lévő vezető kiskereskedelmi lánca. Cégünk 1996 óta aktív a hazai piacon. Jelenleg közel 4.000 munkatársunk 216 boltban gondoskodik róla, hogy vásárlóink jó ár-érték arányú termékekkel fedezhessék napi élelmiszer-szükségletüket. Munkáltatóként jellemez minket a biztos háttér, az erős csapatszellem és a dinamikus környezet.

Önt keressük

SAJÁTMÁRKA FEJLESZTŐ

pozícióba.

Feladatok:

  • Sajátmárkás termékek csomagolásának fejlesztése
  • Csomagolásfejlesztéshez szükséges kommunikáció az ügynökségekkel és a beszállítókkal
  • Szoros kapcsolattartás a beszerzéssel és a marketing osztállyal

Elvárásaink:

  • Minimum két éves tapasztalat marketing vagy marketing ügynökségi területen
  • Felsőfokú végzettség gazdasági területen
  • Folyékony angol és/vagy német nyelvtudás
  • MS Office alkalmazások ismerete (Word, Excel, Power Point)
  • Jó szervezőkészség, priorizálási képesség, önállóság
  • Jó kommunikációs készség
  • Precizitás

Előnyt jelent:

  • Csomagolástervezésben szerzett releváns tapasztalat
  • Ügynökséggel történő kapcsolattartás

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, stabil munkahely egy biztos bázisú, német tulajdonú cégcsoportnál
  • Versenyképes juttatás, cafeteria
  • Változatos feladatok egy jó csapatban
  • Céges gépjármű

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser
  • Marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Német - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Alsónémedi

Legyen tagja a csapatunknak:

Ha szívesen dolgozna egy biztos, hosszú távú munkahelyet nyújtó multinacionális cég megbecsült munkatársaként, akkor küldje el önéletrajzát a "jelentkezem" gombra kattintva.