Visual merchandiser (RESERVED -Pécs)

  • Cég neve

    LPP Hungary Kft. - RESERVED

  • Munkavégzés helye

    1139 Budapest, Teve utca 1.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Az LPP vállalata a ruhaipar vitathatatlan vezetője Lengyelországban. Márkáink a RESERVED, CROPP, HOUSE, MOHITO és SINSAY vásárlók millióihoz jutnak el világszerte.

Az LPP csapata több, mint 25 000 kivételesen tehetséges munkavállalóból áll, akik motiváltak és elkötelezettek. Mindennapjainkat a szenvedély vezérli – ez a szenvedély késztet minket arra, hogy új kihívásokat keressünk, és arra törekedjünk, hogy a világ legjobb ruházati vállalatává váljunk.

Mik lennének a feladataid?

  • Az üzlet látványtervezési munkájának magas színvonalon való megvalósítása, koordinálása a  termékek kihelyezése által, az eladótérben meghatározott VM standardok alapján.
  • Pontosan ismerni és alkalmazni a divatirányzatokat, trendeket, időszakosan elemezni a konkurenciát
  • Áruérkezés feldolgozásában való aktív részvétel.
  • Eladási riportok napi szintű elemzése, akciótervek készítése.
  • Promóciók hatékony bevezetése és megvalósítása.
  • Kirakatrendezés.
  • Műszak vezetése (nyitás -zárás körüli teendők) a vezetők távolléte esetén.
  • Veszteségmegelőzésben aktív részvétel.
  • Kollégák tréningje folyamatos képzése.

Téged keresünk,ha:

  • Kereskedelmi és tulajdonosi szemlélet
  • Magasfokú kreativitás és a naprakész trendismeret a fashion területén
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Képesség sales és product riportok elemzésére és a megfelelő következtetések levonására
  • Minimum 1 év tapasztalat a Visual Merchadising területén ruházati üzletben
  • Érettségi vagy felsőfokú végzettség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

Mit tudunk ajánlani?

  • Heti 40 órás munkavégzés
  • Jó hangulatú, családias munkahely
  • Versenyképes jövedelem
  • Helyi tömegközlekedési bérlet
  • Munkaruhakeret szezononként
  • Vásárlási kedvezmény
  • Megbízható, kreativitásnak teret engedő munkahely
  • Szakmai fejlődési lehetőség, szakmai képzések, karrierút

Várjuk fényképes önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva.