A Bosch Rexroth Kft. az ipar 4.0 egyik innovatív vállalata. Cégünk fejlesztési projekteket hajt végre, amelyben a partnercégekkel közösen egyéni, újító megoldásokat hozunk létre. Ezen projektek menedzselésére keresünk új kollégát, aki rendelkezik az alábbi pontokban felsorolt tapasztalattal és érdeklődéssel.

Rexroth - Project manager (Supplier program)

Főbb feladatok, munkák:

    • Kiemelt ipari automatizálási fejlesztési projektek irányítása
    • Pályázat előkészítési fázisának műszaki támogatása
    • A fejlesztési projektek elnyerése után, annak teljes körű koordinációja
    • A belső projektcsapat irányítása
    • Kapcsolattartás a fejlesztési projektben résztvevő partnercéggel

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Mérnöki diploma
    • Ipari projektekben szerzett legalább 3 éves tapasztalat
    • Projektmenedzsment ismeretek
    • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
    • Magabiztos fellépés, kiváló kommunikációs képesség
    • Szoftveres megoldások irányába nyitott szemlélet
    • Műszaki beállítottság
    • Helyszíni projektvezetési tapasztalat (telepítésvezetés, építésvezetés)
    • Rugalmas, dinamikus, motivált személyiség

Amit kínálunk:

  • Jövőbeli munkahelyed az alábbiakat kínálja:

    A szerződés 2 évre, határozott időre szól!

    • Gyermekgondozási támogatások
    • Orvosi szolgáltatások
    • Dolgozói kedvezmények
    • Különböző sportolási és egészségügyi lehetőségek
    • Helyi parkolás
    • Tér a kreativitásnak
    • Városi infrastruktúra

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Teljes munkaidő
  • Alkalmi munka

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.