Rendszertervező / ERP tanácsadó

Cégünk leendő munkavállalóját keresi, aki precíz és saját minőségi munkavégzésével tudja támogatni a projekt csapatok munkáját. Feladatai nem korlátozódnak egy-egy területre, széles rálátást biztosítunk projektjeinkre, ami elengedhetetlen munkájának elvégzésére. Rendszertervezőként a meglévő szoftver képességeit és az alapvető logikákat követve lehetőséget biztosítunk különböző területek ERP oldali lefedésének teljes életciklusában való aktív részvételre a specifikálástól akár a tényleges kivitelezésig, ha esetleg vénát érez hozzá.

Feladatok:

  • Logisztikai-informatikai szoftverfejlesztés szakmai támogatása
  • Ügyféligények alapján ERP funkcionalitás specifikálása
  • Fejlesztések során aktív részvétel szakértői/tanácsadói/tesztelői szerepkörben
  • Support munka esetében főleg mélységi logikai összefüggésekben és adatbázist érintő nyomozásban való részvétel
  • Integrált vállalatirányi rendszer mindennapi használata, tesztelése, tesztforgatókönyvek írása és végrehajtása
  • Szakmai segítségnyújtás tanácsadók és ügyfél oldali kulcsfelhasználók részére

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség (IT terület)
  • Rendszertervezői tapasztalat (ERP rendszerhez kapcsolódóan előny)
  • Adatbázis kezelési, üzemeltetési tapasztalat (MSSQL nyelvismeret legalább lekérdezés elemzés tekintetében elvárás)
  • Igényes munkavégzés
  • Általános kíváncsiság és fejlődési képesség
  • Érdekelje, hogy mi folyik a felszín alatt, mi-miért úgy történik
  • Önálló, proaktív munkavégzés
  • Legalább manuális teszteléssel kapcsolatos releváns tapasztalat
  • Projekt, sprint, scrum alapú munkavégzés ismerete (abban való eddigi részvétel nagy előny)
  • Jó írói véna (dokumentációkészítés)
  • Ügyféligény interpretálási képesség (amit az ügyfél/tanácsadó megfogalmaz, azt le tudja vinni a fejlesztés részére)

Előny:

  • Általános tanácsadói tapasztalat (ügyfélkezelés, support munka, product owneri szerepkör)
  • Logisztikai folyamatok ismerete (értékesítési lánc, termelési folyamatok, stb.)
  • MS Office csomag erős felhasználói szintű ismerete (főleg Word, Excel)

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Mindennapos logikai kihívások, agytornáztatás
  • Logisztika összes területében való elmélyülési lehetőség
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Versenyképes jövedelem
  • Biztos vállalati háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
  • Rendszertervező

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest