Pénzjegynyomda Zrt.
A Pénzjegynyomda Zrt., az ország egyetlen bankjegy- és egyik legnagyobb okmány -és hamisítás elleni védelemmel ellátott termékeket gyártó biztonsági nyomdája

Rendszermérnököt

keres.

Feladatok:

  • Szerveres támogatás
  • Kommunikációs hálózatok, biztonsági rendszerek üzemeltetése
  • Hálózati architektúra megtervezése és felépítése
  • Rendszerdokumentációk készítése
  • Microsoft (elsősorban) és Linux szerverek üzemeltetése

Elvárások:

  • Informatikai felsőfokú végzettség
  • Hálózati eszközök (Checkpoint, HP, Cisco) ismerete (CCNA minősítés vagy azzal egyenértékű tudás)
  • LAN, WLAN, VPN, tűzfal, DNS, DHCP, TCP/IP hálózati ismeretek
  • Felhasználói szintű szakmai angol nyelv ismerete
  • Microsoft és Linux szerverkörnyezet ismerete
  • Problémamegoldó, rendszerszemléletű gondolkodás

Előnyt jelent:

  • Érvényes szakirányú vizsgák
  • Virtualizációs technológiák ismerete
  • Microsoft megoldások ismerete
  • Exchange, SCCM tapasztalatok
  • monitoring megoldások ismerete

Amit kínálunk:

  • Változatos szakmai kihívások
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Felelősségteljes munkakör
  • Szakmai képzések
  • Legmodernebb technológiai környezet

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképpel ellátott magyar nyelvű részletes szakmai önéletrajzát, bérigény megjelölésével várjuk.