Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság logo

Referens

  • Cég neve

    Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság

    Budapest, Győr-Sopron Vármegye, Vas Vármegye, Komárom-Esztergom Vármegye, Bács-Kiskun Vármegye, Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegye, Zala Vármegye, Csongrád-Csanád Vármegye, Veszprém Vármegye, Jász-Nagykun Vármegye

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Céginformáció

A Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság

a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. - alapján

pályázatot hirdet

a Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Egészségügyi Létesítményüzemeltetési Igazgatóság

Kórház üzemeltetési és támogatási feladatok ellátására

referens

munkakör betöltésére.

A Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság (KEF) önállóan működő és gazdálkodó költségvetési szerv.

A költségvetési szerv feladatkörét a 250/2014.(X.2.) Kormányrendelet, illetve az alapító okirat határozzák meg.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama: határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Próbaidő: 4 hónap

A munkavégzés helye: Budapest, Győr-Sopron Vármegye, Vas Vármegye, Komárom-Esztergom Vármegye, Bács-Kiskun Vármegye, Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegye, Zala Vármegye, Csongrád-Csanád Vármegye, Veszprém Vármegye, Jász-Nagykun Vármegye

A pályázathoz csatolni kell:

  • a pályázó fényképes szakmai önéletrajzát, az elbírálásnál előnyt jelentő tényezők ismertetésével;
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítványt, vagy annak kiállítására tett kötelezettségvállalási nyilatkozat;
  • a végzettséget igazoló oklevelek másolatát;
  • a pályázó hozzájáruló nyilatkozatát arról, hogy pályázati anyagát a pályázat elbírálásában résztvevők megismerhetik;
  • a pályázó nyilatkozatát arra vonatkozóan, hogy a vagyonnyilatkozat tételi kötelezettségének eleget tesz sikeres pályázat esetén;
  • a pályázó nyilatkozata arra vonatkozóan, hogy a pályázat sikertelensége esetén hozzájárul önéletrajza zárt kezeléséhez.

A munkakör betölthetőségének időpontja:

Az elbírálást követően azonnal.

A pályázatok benyújtásának határideje:

A KÖZIGÁLLÁSI PUBLIKÁLÁS IDŐPONTJA:

A pályázatok benyújtásának módja:

A pályázati anyagokat a fent megjelölt tartalommal vármegye megjelölésével elektronikus úton, a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva, Jakab Tamásné humánpolitikai főelőadó nevére kérjük benyújtani.