Recruiter / HR Generalista

  • Cég neve

    Mcsoport Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Sport támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Erős recruitment fókusz: end-to-end recruitment folyamat kezelése, toborzás és direkt keresés, kapcsolatfelvétel és előszűrés, interjúztatás, hiring managerrel való együttműködés, ajánlat egyeztetése a vezetővel, ajánlatadás
  • Beléptetési és kiléptetési folyamat adminisztrációjának követése
  • Onboarding támogatása: tájékoztatók megtartása, belépést követően az új kollégák beilleszkedésének nyomonkövetése, funkcionális onboarding programok koordinálása
  • Munkaügyi folyamatok és adminisztráció biztosítása
  • Szervezetfejlesztési, wellbeing és képzési programok tervezésében, megvalósításában aktív szerepvállalás, koordináció biztosítása
  • Teljesítményértékelési folyamatban részvétel, vezetők támogatása
  • Folyamatos kapcsolattartás a kollégákkal és a társosztályokkal a szervezeti változások zökkenőmentes lebonyolítása érdekében

Elvárások

  • Felsőfokú, szakirányú végzettséggel rendelkezel
  • Rendelkezel minimum 2-3 év HR-ben szerzett tapasztalattal, kiemelten recruitment területen
  • Könnyen teremtesz kapcsolatot, nyitott, konstruktív a személyiséged
  • Munkádban precíz és alapos vagy, nem riadsz vissza az önálló munkavégzéstől
  • Bizalmasan kezeled a birtokodba került információkat
  • Magabiztos kommunikáció jellemez szóban és írásban, magyar és angol nyelven egyaránt
  • Proaktívan, agilisan állsz hozzá a mindennapokhoz
  • Változó környezetben is feltalálod magad

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes munka
  • Nagyfokú munkavégzési szabadság, lehetőség az önálló és kreatív munkavégzésre
  • Kiterjedt Cafeteria csomag és Fitness bérlet
  • Modern irodai környezet, mely a MOM Parknál található – ráadásul még kutyabarátok is vagyunk!

Mire számíthatsz miután elküldted a jelentkezésedet hozzánk?

  • Ha látjuk a tapasztalataid alapján a közös együttműködés lehetőségét, első körben egy telefonos/emailes egyeztetésre számíthatsz.
  • Ha ezalapján továbbra is megvan a nyitottság mind benned, mind bennünk, akkor egy személyes / Teams beszélgetésre invitálunk.
  • Utána egyeztetünk és tájékoztatunk a további lépésekről.

Munkahelyi extrák

  • Kutyabarát

Céginformáció

A GroupM, hazánk vezető médiaügynökség csoportja, budapesti csapatába olyan Recruiter / HR Generalista csapattagot keres, aki aktív és lelkes tagja a szervezetnek!

  • Izgalmasnak találod tehetségek felkutatását, a recruitmentet A-tól Z-ig, és még tapasztalatod is van benne?
  • Emellett szeretnéd szélesíteni a HR szakmai munkád és tudásod?
  • Érdekel a lehetőség, hogy egy gyorsan változó, tudásalapú iparágban tevékenykedő nemzetközi cégnél dolgozz, ahol széleskörű HR szakmai bevonódásra, és nagyobb önállóságra is van lehetőséged?

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, akkor várjuk a jelentkezésedet önéletrajzod csatolásával és bérigény megjelöléssel a "Jelentkezem" gombra kattintva!