Radiológiai labor adminisztrátor (BIS0244/24)

  • Cég neve

    BIS Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    3580 Tiszaújváros

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

A BIS HUNGARY KFT. Magyarország legnagyobb, összetett ipari szolgáltatásokat nyújtó ipari és gépészeti vállalata. Tradícióink több évtizedes tapasztalatra, a Paksi Atomerőmű, valamint a százhalombattai ipari létesítmények építéséig nyúlnak vissza. Referenciáink megtalálhatók a vegyiparban, az erőművi szektorban, az olaj- és gáziparban, a gyógyszeriparban, az élelmiszeriparban, az autóiparban, valamint vas- és acélművekben, hazai és nemzetközi piacon egyaránt.

FŐBB FELADATOK

NAGYIPARI CÉGNÉL, roncsolásmentes anyagvizsgálati területre!

  • a laboratóriumvezető által kiadott anyagvizsgálati munkák szakszerű, határidőre történő elvégzésében való segédkezés
  • a vizsgálatra az előkészületi feladatok támogatása, eszközök, anyagok előkészítése, a munkaterületre felvonulás
  • az anyagvizsgálók által elvégzett vizsgálatok előírás szerinti dokumentálása, vizsgálati jegyzőkönyvek elkészítése, aláírattatása
  • az értékelésnél észlelt eltérések visszajelölése, kijavításuk után a roncsolásmentes vizsgálat ismételt elvégzésében való segédkezés, és annak ismételt dokumentálása
  • a mérő- és vizsgálóberendezések rendeltetésszerű használata
  • a vizsgálandó varratra, anyagra stb. vonatkozó utasítások tanulmányozása, betartása

ELVÁRÁSOK

  • középfokú végzettség (gimnáziumi vagy releváns szakközépiskolai érettségi)
  • legalább 1 éves adminisztratív munkakörben való jártasság
  • MS Office felhasználói szintű, magabiztos használat
  • speciális munkavégzési feljogosító vizsgák: NDT Level 1 vagy Level 2 szintű végzettség, valamint NDT
  • PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

AMIT KÍNÁLUNK

  • akár azonnali kezdés
  • munkaeszközöket biztosítjuk: számítógép
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • jubilálási program
  • Munkavégzés helye: Tiszaújváros

ELŐNYT JELENT

  • akkreditált anyagvizsgáló laboratóriumban szerzett adminisztratív tevékenység
  • alap, bővített vagy átfogó fokozatú sugárvédelmi képesítés

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő