Válsághelyzetben is növekedni képes, megújuló energiatermeléssel foglalkozó partnerünk részére keresünk munkatársat

PROJEKTVEZETŐ (NAPERŐMŰ)

(16-0176)

pozícióba.

Feladatok:

  • Naperőmű kivitelezésén való részvétel, a helyszíni építési munkálatok felügyelete és irányítása,
  • Kivitelezési munkák ütemezésének kialakítása, felügyelete, az alvállalkozók irányítása,
  • EHS irányelvek megvalósulásának ellenőrzése,
  • Együttműködés a társosztályokkal.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Nagy kiterjedésű fémszerkezetek kivitelezésében szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Válsághelyzetben is stabil háttér,
  • Hosszútávú munkalehetőség egy dinamikusan növekvő, nemzetközi cégnél,
  • Kiemelkedő fizetés,
  • Lakhatási támogatás, céges autó.

A munkavégzés helye: Somogy megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0176”-es referenciaszám feltüntetésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.