Építésvezető - Épületvillamossági szakág (site manager)

  • Cég neve

    R3-stúdió Kft.

  • Munkavégzés helye

    2051 Biatorbágy

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Önállóan és biztonságosan felügyeled az építési projektek épületvillamossági szakági részeit, főként az ipari építkezéseken,
  • koordinálod az épületvillamossági alvállalkozó kivitelezők és egyéb szakmák (bérlői beszállítók, gyártósor szerelők) helyszíni munkáit,
  • a kivitelezést minőségileg ellenőrzöd, hibalistákat vezetsz, a javításokat visszaellenőrzöd,
  • vezeted és rögzíted az építési megbeszéléseket,
  • részt veszel a tenderek előkészítésében, az ajánlattevőkkel folytatott műszaki megbeszéléseken és az döntési javaslatokban,
  • a kiviteli és tender tervek műszaki tartalmát felülvizsgálod, alternatív megoldások kidolgozásában részt veszel,
  • az alvállalkozókkal a főépítésvezetővel és a megrendelővel egyeztetve ütemterveket készítesz,
  • kapcsolatot tartasz a megrendelő épületvillamossági megbízottjával, műszaki ellenőrével, hatósággal

Elvárások

  • villamosmérnöki / technikusi végzettség
  • generál kivitelezésben szerzett legalább 3 éves gyakorlat
  • MS-Office, különösen Word, Excel, PowerPoint, esetleg Project magabiztos kezelése
  • határozott fellépés, nagyfokú önállóság, kiváló szervezőkészség, csapatban való együttműködés
  • terhelhetőség, rugalmas, agilis személyiség
  • utazási hajnaldóság, B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • ipari épületek kivitelezésében szerzett tapasztalat
  • német vagy angol nyelvtudás,
  • érvényes „A” kategóriás szakági felelős műszaki vezetői jogosultság

Amit kínálunk

  • Kihívást jelentő feladatok és érdekes projektek egy jól összehangolt, kiváló csapatszellemmel és lapos hierarchiával rendelkező csapatban.
  • Változatos fejlődési lehetőségek, egyéni, munkáltató által finanszírozott képzési és továbbképzési programok, valamint éves munkavállalói értékelések.
  • Határozatlan idejű munkaszerződés teljesítményarányos fizetéssel és vonzó kiegészítő juttatásokkal, a vállalati juttatási portálon keresztül nyújtott munkavállalói kedvezmények.

Céginformáció

Az R3-stúdió Kft. több, mint 15 éve valósítja meg az ipari épületek építésének nagyprojektjeit. Ebben a rendkívül összetett projektkörnyezetben kínáljuk a projektlebonyolítási, építésvezetői, műszaki ellenőri, költségkontroll szolgáltatásainkat.
Ügyfeleink között ismert autóipari nagyvállalatok és ingatlanfejlesztők szerepelnek. Cégünk családi vállalkozásként nagyra értékeli a bizalomteljes és nyílt munkakapcsolatot, a munkánk iránti szenvedélyt és a csapatszellemet.

A Jelentkezem gombra kattintva kérlek küldd el a fényképes, magyar nyelvű önéletrajzodat bérmegjelöléssel.