Országban egyedülálló komplex energetikai és finanszírozási programunk, az Országos REZSINULLÁZÓ Program működtetői vagyunk. Motivált csapatszellem, állandó fejlődés, innováció jellemez minket. Ügyfélbarát szemléletünk mellett magas szakmai színvonalra törekszünk, ezért több ezer ügyfél keres minket. Csatlakozz csapatunkhoz!

Projektmenedzsert

keresünk!

Főbb feladatok, munkák:

  • GINOP/VEKOP Lakossági energiahatékonysági MFB 0%-os kölcsöntermékkel kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése
  • Meglévő lakossági ügyfelekkel történő folyamatos kapcsolattartás;
  • MFB online rendszerében történő munkavégzés;
  • Belső ügyviteli rendszerek kezelése, adminisztráció;
  • Folyamatos kapcsolattartás belső műszaki/energetikai részlegünkkel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább 5 éves szakmai tapasztalat a pénzügyi/pályázati piac területén;
  • Felsőfokú szakirányú végzettség;
  • Precíz, pörgős munkavégzés;
  • Magas szakmai színvonal;
  • Ügyfélbarát kommunikáció telefonon és személyesen;
  • Megbízhatóság, motiváltság, lojalitás;
  • Csapatban való együttműködés.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Pályázatírói/hitelügyintézői múlt;
  • Energetikai pályázatok ismerete.

Amit kínálunk:

  • Munkaviszonyos foglalkoztatás teljes munkaidőben;
  • Stabil, meglévő és folyamatosan bővülő ügyfélkör;
  • Magas szakmai szinten előkészített több 100 ügyfél;
  • Kiemelt jövedelem: alapfizetés + mozgóbér + egyéb juttatások;
  • Kellemes munkakörülmények;
  • Családias légkör;
  • Szakmai színvonal.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Pályázatírás
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Projektmenedzsment
  • Üzleti támogató központok
  • Csoportvezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1103. Budapest, Gyömrői út 115. 1. em

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, étkezési jegy, mobiltelefon, cafeteria

Fényképes önéletrajzzal, referenciákkal és fizetési igény megjelölésével a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával.