SPIE Hungaria Kft.
  • A SPIE Magyarországon több mint 300 munkatárssal a villamosenergia-ipar egyik meghatározó szereplője. Teljes körű szolgáltatásokat nyújtunk az áramszolgáltatói, energiatermelői és ipari fogyasztói piacokon. A villamos energia hálózaton a 132 kV-os távvezetéktől a lakossági fogyasztásmérő berendezésig, a tervezéstől a létesítésen át a karbantartásig.A SPIE Hungaria Kft. hálózati szolgáltatások üzletágába keresünk projektirányítót az alábbiak szerint:
  • Projektirányító

    Feladatok:

      • Helyszíni felmérés, árkalkulációk, ajánlatok készítése
      • Projektek teljes körű irányítása, ellenőrzése
      • Műszaki átadási-átvételi dokumentáció összeállítása
      • Alvállalkozók koordinálása
      • Más részlegekkel való együttműködés
      • Kapcsolattartás potenciális és meglévő megrendelőkkel, önkormányzatokkal és hatóságokkal

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Villamosenergiaipari-technikusi (erősáramú elektrotechnikusi) végzettség
      • B kategóriás jogosítvány
      • MS Office programok magabiztos ismerete
      • Jó együttműködő készség, megbízható, igényes, felelősségteljes munkavégzés

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Villamosmérnöki végzettség (energetika szak preferált)
      • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, vagy áramszolgáltatónál kivitelezésben / tervezésben szerzett tapasztalat
      • Meglévő felelős műszaki vezetői jogosultság (MV-VI)
      • Kommunikációképes angol nyelvismeret
      • SAP, AutoCAD ismeret
      • Mielőbbi munkába állás

    Amit kínálunk:

      • Versenyképes jövedelem
      • Széles körűen felhasználható cafetéria és egyéb béren kívüli juttatások
      • Szakmai fejlődési lehetőség, továbbképzéseken való részvétel támogatása
      • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
      • Jó munkakörnyezet

    Állás, munka területe(i):

    • Építőipar, Ingatlan
    • Műszaki előkészítő
    • Projektmenedzsment
    • Mérnök
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1116 Budapest, Mezőkövesd út 5-7.

    Egyéb juttatások:

    cafeteria, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

    Amennyiben felkeltette érdeklődését hirdetésünk, kérjük küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a Jelentkezem gombra kattintva.