Project Manager Trainee

Bruttó 2 200 Ft/óra bér

PannonDiák Iskolaszövetkezet

1138 Budapest

Elvárt technológiák
ADATBÁZIS KEZELÉS MICROSOFT OFFICE WORD
Módszertanok és szoftverek
Microsoft office Excel

Főbb feladatok, munkák:

  • Az orvosi vezető, és az orvosmenedzserek támogatása
  • Önálló projektmenedzsment: tudományos anyagok adaptálása belföldi és külföldi ügynökségekkel együttműködve, rendezvényszervezés, digitális kampányok koordinálása
  • Adatgyűjtés, adatelemzés, adatbázis kezelés és önálló prezentációkészítés
  • Segítségnyújtás külföldi és belföldi kongresszusok szervezésében, adminisztráció
  • Adminisztratív támogatás: dokumentáció és feljegyzések készítése; szerződések és számlák kezelése; beszerzési igények kezelése, engedélyeztetés
  • Meetingek szervezése belső és külső helyszíneken egyaránt
  • Kapcsolattartás orvoslátogatókkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • nappali tagozatos hallgató
  • jó felhasználói szintű Microsoft Office (Excel, Word) ismerettel rendelkezik
  • felsőfokú angol nyelvtudás mind szóban, mind írásban
  • jó szervezési és kommunikációs készségekkel bíró
  • önálló, proaktív személyiség
  • 25-30 órás munkavégzés/hét

Amit kínálunk:

  • Br. 2200 Ft/óra (25 év alatt ez a nettó)
  • Képzési program
  • Fizetett szabadság lehetősége
  • Home office lehetőség
  • Rugalmas munkavégzés

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment

A Jelentkezem gombra kattintva kérlek küldd el az elérhetőségeidet, és csatold a fényképes önéletrajzod! Kérlek csak akkor jelentkezz, ha nappali tagozatos diák vagy! :)