Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Látogasson el új honlapunkra: www.fsegura.com

PRÉSÜZEMI GÉPKEZELŐ

A SEGURA CSOPORT gépjárművek fém alkatrészeinek – elsősorban sajtolási és hegesztési folyamatokkal történő – tervezésével, fejlesztésével és gyártásával foglalkozó cégcsoport. Az autóipar fém alkatrészeinek fejlesztésére és gyártására, valamint présszerszámok tervezésére, összeszerelésére és fejlesztésére szakosodtunk.

Alkatrészeink tervezése, folyamatos fejlesztése lehetővé teszi, hogy ügyfeleink biztonságosabb és könnyebb, ezáltal pedig környezetkímélőbb járműveket gyártsanak, hozzájárulva ezzel a kibocsátás optimalizálásához, és minimalizálva a környezetszennyezést.

A Segura 1970-es megalakulása óta céljának tekinti, hogy olyan globális szolgáltató legyen, amely többet, kiválóbbat nyújt ügyfelei számára. A Segura fejlődése azóta sem állt le. Folyamatos az új technológiák kutatása, a termékek fejlesztése, amelyek révén az autóalkatrészek tervezésében és gyártásában vezető szerepet ért el, és a gépjárműipar egyik fő szolgáltatójává nőtte ki magát.

Autóipari beszállítói tevékenységünk bővítéséhez hosszú távra keresünk új kollégákat szolnoki munkavégzéssel az alábbi munkakörbe:

FŐBB FELADATOK, FELELŐSSÉGI KÖRÖK

  • Fémalkatrészek gyártása, nagy teljesítményű présgépek működtetése, gyártási folyamat ellenőrzése és felügyelete, a késztermékek konténerekben való elhelyezése, a termelésben vezetett dokumentációk kitöltése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • legalább 10 osztály-,
  • érettségi, technikusi végzettség előny,
  • hasonló területen szerzett gyakorlat,
  • 3 műszakos munkarend vállalása,
  • precíz, igényes munkavégzés

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • határozatlan idejű munkaszerződés,
  • folyamatos szakmai és személyes fejlődési lehetőség,
  • stabil munkahely,
  • Erzsébet utalvány,
  • útiköltségtérítés.

Önéletrajzot (lehetőség szerint fényképpel), fizetési igény feltüntetésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük elküldeni.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
3 db szavazat
Állás, munka még: F. Segura Hungária Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Présüzemi gépkezelő
  • Hirdető cég: F. Segura Hungária Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Jász-Nagykun-Szolnok megye
  • Város: Szolnok
  • Feladatok: Fémalkatrészek gyártása, nagy teljesítményű présgépek működtetése, gyártási folyamat ellenőrzése és felügyelete, a késztermékek konténerekben való elhelyezése, a termelésben vezetett dokumentációk kitöltése.
  • Elvárások: legalább 10 osztály-, érettségi, technikusi végzettség előny, hasonló területen szerzett gyakorlat, 3 műszakos munkarend vállalása, precíz, igényes munkavégzés
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.01.10
  • értékelés: 3
  • értékelők száma: 3