Tapasztalt vagy IT biztonsági kérdésekben? Fontos számodra, hogy ügyfeleid valódi igényeire építve dolgozz? Csatlakozz a Quadron Kibervédelmi Kft. csapatához!

Pre-Sales IT Security Engineer

munkakörbe keressük új csapattagunkat.

Milyen feladataid lesznek?

  • részvétel pre-sales folyamatokban, értékesítőkkel együttműködés
  • részvétel ügyféltalálkozókon, ajánlatok elkészítésében, tárgyalásokon
  • ajánlatok szakmai áttekintése, ügyféligénynek megfelelő termékek, szolgáltatások megállapítása
  • IT biztonsági projektek önálló, magas színvonalú megvalósításának szakmai megalapozása
  • ügyfélelégedettség biztosítása minőségi munkavégzéssel és határidők tartásával
  • ügyfelek tájékoztatása a számukra releváns IT biztonsági lehetőségekről
  • együttműködés a sales és professional services csapatokkal

Kit keresünk?

  • hasonló pozícióban szerzett legalább 3 év tapasztalat, melyből legalább 1 év pre-sales tapasztalat
  • gazdasági informatikus, IT mérnök informatikus végzettség, egyéb gazdasági vagy sales végzettség előnyt jelent
  • IT infrastruktúrák magas szintű ismerete (operációs rendszerek, szerverek, hálózatok, adathelyreállítási és biztonsági megoldások)
  • IT biztonsági technikák magas szintű ismerete (határvédelem, végpontvédelem, titkosítás, log elemzés)
  • magabiztos kommunikációs készség ügyféloldali IT Security mérnökökkel
  • vonatkozó jogszabályok és szabványok ismerete (ISO27001, Cobit, ITIL, Data protection law (Infotv.), 2013/L., GDPR)
  • magas szintű, dokumentációs és prezentációs készségek
  • önálló, precíz munkavégzés az ügyféligény felmérése és felkeltése során is
  • folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
  • érdeklődés az új információbiztonsági technológiák műszaki háttere iránt
  • előnyt jelent Információbiztonsági felelős, Adatvédelmi felelős, ISO27001 auditor tapasztalat, valamint CISM, CRISC, CISSP, CISA, CCSK

Mire számíthatsz?

  • változatos, kihívásokkal teli munkakör
  • rugalmas munkaidő
  • versenyképes juttatási csomag
  • kiemelkedő szakmai háttér
  • folyamatos képzések és szakmai fejlődési lehetőség
  • fiatalos, lendületes csapat
  • igényes munkakörnyezet, központi lokáció

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Informatikai értékesítő
  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Információbiztonság
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 5. kerület