A Procter&Gamble a világ egyik legnagyobb nemzetközi vállalata. A világ 180 országában forgalmazott háztartási és kozmetikai termékeket 80 országban gyártjuk.Gyöngyösön található gyárunk jelenleg több mint 550 főt foglalkoztat és folyamatosan fejlődik. A második magyarországi P&G gyárban Oral-B elektromos fogkeféket szerelünk össze, valamint Braun villanyborotvákat és női epilátorokat csomagolunk. Termékeinket a világ számos pontjára szállítjuk.

Azonnali belépéssel keresünk szakmai tapasztalattal rendelkező és pályakezdő kollégákat az alábbi pozícióba:

PLC PROGRAMOZÓ ELEKTROTECHNIKUS

MIT VÁRUNK:

  • Végzettség(ek): FAM szerelő, Villamos hálózat kezelő, Villanyszerelő, Erősáramú elektrotechnikai technikus, PLC programozó
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Siemens S7, WinCC, Tia Portal ismeretek
  • Releváns szakmai tapasztalat üzemi automatizálás és berendezés karbantartás (vezérlési oldalról) terén
  • PLC ismeretek, könnyűiparban szerzett tapasztalat
  • állandó nappalos munkarendben való munkavégzés
  • határozott, rugalmas és eredményorientált személyiség

ELŐNYT:

  • Beckhoff vezérlések ismerete, Siemens S5 ismerete
  • Kamerás ellenőrző rendszerek ismerete (Keyence, Cognex, Sick)

FELADATOK:

  • A termelést akadályoztató problémák szoftveresen történő diagnosztizálása
  • Fejlesztések és módosítások elvégzése (PLC, HMI)
  • A meglévő programok rendszerezése, karbantartása
  • Új eszközök (vonalkódolvasók, kamerák, új érzékelők) önállóan történő bekötése kapcsolási rajz segítségével

AMIT KÍNÁLUNK:

  • versenyképes kompenzációs és juttatási csomag, cafetéria, 13-ik havi fizetés,
  • határozatlan idejű munkaszerződés, saját állományban az első naptól,
  • biztos, hosszú távú munkalehetőséget,
  • vállalati buszjáratok vagy saját autóval való bejárás támogatása, lakhatási támogatás,
  • kiváló munkakörnyezet,
  • felelősségteljes és kihívást jelentő munka az első naptól kezdve,
  • folyamatos szakmai és egyéb tovább képzési lehetőségek,
  • inspiráló munkakörnyezet, az iparág legkorszerűbb technológiája,
  • folyamatosan felfele ívelő karrierlehetőség,
  • egészségmenedzsment, rekreációs programok, sportolási lehetőségek, ingyenes konditerem, önkéntes programok.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Szakmunka
  • Villanyszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

3200 Gyöngyös, Jedlik Ányos út 2-4.

Szakmai önéletrajzát várjuk a pozíció megnevezésével.