SMT technikus

  • Cég neve

    PEX Automotive Systems Kft.

  • Munkavégzés helye

    2314 Halásztelek

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 3 műszak
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

PEX AUTOMOTIVE SYSTEMS KFT
Innovation is our future, service is our passion

A PEX Automotive Systems Kft. a fékkopásjelzők, érzékelők és intelligens csatlakozási megoldások piacvezető szolgáltatója az autóipar számára. Vállalatunk gazdag tapasztalatokkal rendelkezik a fejlesztés, a szerszámgyártás, a prototípus-gyártás, a sorozatgyártás, a pótalkatrész-értékesítés terén. Támogatjuk vásárlóinkat az első ötlettől a termék-életciklus végéig.
Cégünk alapkompetenciái közé tartozik a kábelkonfekcionálás, krimpelés, hőre lágyuló és hőre keményedő műanyagok fröccsöntése, ellenállás- és ultrahangos hegesztés, automatizált és manuális szerelés, elektromos tesztelés. Tevékenységünk támogatására magunk végzünk szerszámtervezést, szerszámgyártást, és -felújítást.
A hőre keményedő és magas hőmérsékletű alkalmazások anyagválasztásában és technológiáiban szerzett egyedülálló szakértelemnek köszönhetően a PEX Automotive Systems Kft. egyedi kábel megoldásai megfelelnek az autóipar legmagasabb minőségi követelményeinek.

Főbb feladatok:

  • Új SMT gyártósorok üzembe helyezésének- és új termékek minősítő gyártásának támogatása
  • A sorozatgyártás napi támogatása, a rábízott cella, gépcsoport önálló működtetése, az ott végzett tevékenységek felügyelete
  • A fellépő hibák elhárítása, az előírt karbantartási feladatok elvégzése
  • SMT gépkezelő operátorok és technikusok képzése
  • Részvétel a reklamációkezelésben
  • Részvétel a műszaki megvalósíthatósági elemzésekben

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Legalább 2 év SMT gyártásban hasonló munkakörben, autóipari környezetben szerzett tapasztalat
  • SMT gépsor program-ismeret
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés
  • Kiváló problémamegoldó képesség, proaktivitás

Előnyt jelent:

  • Autóipari szabványok és tool-ok ismerete

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség gyorsan fejlődő nemzetközi környezetben
  • Saját állományú, határozatlan idejű munkaszerződés
  • Versenyképes alapbér + mozgóbér
  • Cafeteria a belépés napjától
  • Magas gépjármű költségtérítés
  • Kockázati élet- és balesetbiztosítás

Munkavégzés helye: Halásztelek

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus

Fényképes szakmai önéletrajzát bérigény megjelölésével várjuk a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.