A CLB Független Biztosítási Alkusz Kft. tisztán magyar tulajdonú biztosítási alkuszcég. A gépjármű-biztosítási piacon a harmadik legnagyobb szereplő, amely az online világban rendkívül színes termékpalettával rendelkezik. Eddigi -több mint 25 éves- működésünk alatt a stratégiai célkitűzéseknek megfelelően a cég informatikai vonalon folyamatosan fejlődött és fejlődik is tovább, ehhez keresünk lelkes kollégákat.

PHP programozó

Főbb feladatok, munkák:

  • A Cég honlapján és a partnerei számára fenntartott portálján működő programok fejlesztése.

Az álláshoz tartozó Az álláshoz tartozó elvárások:

  • PHP (objektum-orientált szemléletmódú) programozásban szerzett tapasztalat,
  • SQL ismeretek. (MySQL, MSSQL)
  • CSS és HTML alapos ismerete.
  • JavaScript, jQuery ismeretek.
  • Szakirányú végzettség.
  • Használható angol nyelvtudás (dokumentációk olvasása és értelmezése)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Drupalos vagy Symfony-s tapasztalat,
  • Nagyobb terhelésű rendszerek fejlesztésben szerzett tapasztalat,
  • Rendszerszemlélet,
  • Verziókezelők használatában szerzett tapasztalat (SVN),
  • Linux/UNIX felhasználói ismeretek

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Izgalmas és élvonalbeli internetes projektek
  • Modern munkakörnyezet Budapest belvárosában, kiváló megközelítési lehetőséggel
  • Versenyképes fizetés

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest