Limitor Hungária Kft.
  • A Limitor Hungária Kft. biztonsági hőkapcsolók gyártásával foglalkozó német tulajdonú cég. A menedzsment német anyanyelvű, így a német nyelvű kommunikáció mindennapos.

  • Pénzügyi vezető

    Főbb feladatok, munkák:

      • Számlázás- bejövő számlák kezelése
      • Általános könyvelési feladatok ellátása
      • Belső riportok, statisztikák készítése
      • Vállalati pénzügyi elemzések, kimutatások, beszámolók készítése
      • Házipénztár kezelése
      • Bevallások készítése
      • Egyéb adminisztrációs tevékenységek
      • Bérszámfejtő kisegítése

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Gazdasági/ pénzügyi-számviteli középfokú végzettség (OkJ)
      • Vállalati mérlegképes könyvelő
      • Középfokú német nyelvtudás
      • Magasszintű excel és word ismeret
      • Adózási ismeretek
      • Felelősségteljes, igényes és önálló munkavégzés

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • SAP/ Kulcs-Soft programok ismerete
      • Gazdasági/ pénzügyi-számviteli diploma
      • Angol nyelvismeret

    Amit kínálunk:

      • Versenyképes jövedelem
      • Lehetőség gyakorlat szerzésére és tapasztalatgyűjtésre
      • Továbbképzési lehetőségek
      • Kellemes környezet

    Állás, munka területe(i):

    • Pénzügy, Könyvelés
    • Pénzügyi, Számviteli vezető
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Német - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    7632 Pécs, Makay István út 13.

    A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát, továbbá tüntesse fel bérigényét.