Pénzügyi munkatárs

  • Cég neve

    AD Plastik Tisza Kft

  • Munkavégzés helye

    3580 Tiszaújváros

  • Fizetés

    Bruttó 6,0M - 6,6M Ft éves bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Desktop PC
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Napi és havi Cash Flow tervezés
  • Adóbevallások elkészítése
  • Hitelezéssel kapcsolatos ügyintézés, bankkal való kapcsolattartás
  • Partnerekkel való kapcsolattartás
  • Banki utalások előkészítése és lebonyolítása
  • Havi és éves zárásban való aktív részvétel
  • Rendszeres és ad-hoc riportok, jelentések és táblázatok elkészítése

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • 1-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Önálló, megbízható, precíz és proaktív munkavégzés
  • Jó elemző, szervező és problémamegoldó képesség
  • Felelősségtudatosság

Előnyt jelent

  • Gyártó, termelő vállalatnál szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Béren kívüli juttatás
  • Egyéb dolgozói juttatási csomag
  • Hosszú távú karrier
  • Stabil céges háttér

Tájékoztatunk, hogy Társaságunknál a HR tevékenységet Outsourcing szolgáltatás keretében az ALFA-HUMAN Kft. látja el. Ennek értelmében a Profession álláshirdető portálon keresztül beküldött önéletrajzodat a hirdető munkáltatónál érvényben lévő Adatkezelési szabályzat előírásai alapján, az ALFA-HUMAN Kft. munkatársa kezeli. Pályázati anyagodat a HR részleg az AD Plastik Tisza Kft. szervezetén belül, a pályázati anyag beérkezését követően az illetékes vezető(k) részére továbbítja.”

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az AD Plastik Tisza Kft. a régió dinamikusan fejlődő autóipari és más műszaki terméket igénylő ipari gyártók elismert beszállítója. A cég fő tevékenysége: a hőre lágyuló műanyagok fröccsöntéssel és extrúziós fúvással történő feldolgozása és összeszerelése.

Magyar nyelvű önéletrajz benyújtásával.