AZOKNAK, AKIK A
LEGJOBBAK
SZERETNÉNEK LENNI A
KERESKEDELEMBEN
Több mint 750 nagykereskedelmi áruház 26 országban 119 000 munkavállalóval, METRO Cash & Carry a világ egyik vezető kereskedelmi cégcsoportja és legnagyobb értékesítési divíziója a német központú METRO csoportnak: ügyfélközpontú, nemzetközi és innovatív. Az üzleti koncepciónk, hogy segítsük professzionális Vevőinket abban, hogy vállalkozásukat sikerre vihessék. 2014-ben ünnepelte 50. születésnapját,arra törekszik, hogy a független vállalozások bajnokává válhasson. A METRO Kereskedelmi Kft. 1993 óta működik Magyarországon, elsőként lépett be a nemzetközi kereskedelmi vállalatok közül a magyar piacra, immár 13 áruházzal áll profi vevői szolgálatára az ország számos pontján teljes körű megoldásokat kínálva a kereskedelmi és gasztronómia tevékenységekhez.

    Csapatunkba keressük kollégánkat

Pénzügyi Csoportvezető (Budaörs)

pozícióba.

Feladatok:

  • Szállítói utólagos kedvezmények elszámolásának biztosítása,
  • Gyűjtőszámla készítés és egyéb szolgáltatás számlázási folyamat koordinációja,
  • Cash flow management célok elérésnek támogatása,
  • Havi pénzügyi területhez tartozó (kintlévőség, utólagos kedvezmény elszámolás, lekötések, stb.) és egyéb riportok készítése, transzparencia biztosítása,
  • Éves pénzügyi terv készítésében való közreműködés ill. vezető támogatása,
  • Vevői halasztott fizetési elbírálási folyamat szakmai támogatása, koordinálása és döntés előkészítése
  • Kintlévőség kezelés nyomon követése, társosztályokkal és külső partnerekkel történő egyeztetés,
  • Pénzügyi csapat munkájának napi szintű koordinálása, támogatása (számlázás, treasury, vevő kintlévőségkezelés, utólagos elszámolás),
  • Projektek szakmai támogatása pénzügyi oldalról,
  • Egyéb felmerülő adminisztratív/operatív teendők ellátása.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel pénzügyi területen,
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalatod van pénzügyi területen,
  • Magabiztosan kommunikálsz angolul és magyarul (írásban és szóban egyaránt),
  • Kimagasló analitikus készség jellemez és nem okoz gondot az átlátható és érthető információtovábbítás,
  • MS Office programcsomagot rutinosan kezeled (Excel, Access programokat haladó szinten (különösen a PIVOT és összetett függvényeket))
  • Pontos, precíz és dinamikus munkavégzés jellemez,
  • Cél- és eredmény orientált a hozzáállásod,
  • Kiváló, az adott kommunikációs szituációhoz jól alkalmazkodó probléma-megoldási képesség,
  • Több feladat egyidejű kezelése, stressz tűrés,
  • Csapatjátékosság, csapatvezetői készségek.

Előny:

  • Csapatvezetésben szereztél tapasztalatot,
  • SAP FI modul ismerettel rendelkezel,
  • Kereskedelmi szektorban is dolgoztál korábban.

Amit kínálunk:

  • Izgalmas és kihívásokkal teli pozíciót, ahol fejlesztheted csapatvezetési képességedet és napi szinten hasznosíthatod angol nyelvtudásodat!
  • Dinamikus teljesítmény-orientált csapattal dolgozhatsz!
  • Maximum 2 körös lesz az interjúd, nem húzzuk az időt a végtelenségig! :)

Hogy miért jó a METRO-nál dolgozni?

  • További oktatási és tréning lehetőségekkel fejlesztheted magad nálunk!
  • Horizontális és vertikális irányú fejlődési lehetőségek várnak rád egy nemzetközi szervezetben!
  • Home Office lehetőség, nálunk tényleg van!
  • Rugalmas munkaidő, pénteken nálunk már 15 órakor kezdődik a hétvége!
  • Céges busszal könnyítjük meg a munkába járást, amivel meggyorsítjuk a munkába- és a hazajutást (Budapest – Budaörs viszonylatban) !
  • A munka utáni bevásárlás nem gond, csak ugorj le az áruházba és élvezd a dolgozói kezdeményeink nyújtotta lehetőségeket!

  • Munkavégzés helye:

    2040 Budaörs, Keleti utca 3.

    Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk!

    Amennyiben állásajánlatunk felkeltette az érdeklődését, várjuk jelentkezését karrieroldalunkon, amelyhez kérjük csatolja szakmai önéletrajzát magyar és angol nyelven!