BECK AND PARTNERS Kft.
Megbízónk az egész országot lefedő, kis- és középvállalati ügyfélkörrel rendelkező vállalkozás, akik pályázatírásra, pályázati tanácsadásra és projektmenedzsmentre szakosodtak.
Folyamatosan bővülő csapatukba keresik az új munkatársukat

PÁLYÁZATÍRÓ MUNKATÁRS
pozícióba.

Pályázatíró munkatárs

Főbb feladatok, munkák:

  • Árajánlatok, szükséges adatok bekérése és ellenőrzése pályázati követelményeknek megfelelően
  • Szöveges bemutatók összeállítása
  • Pályázatok kitöltő-rendszerben történő rögzítése
  • Elbírálási folyamat nyomon követése
  • Felmerülő hiánypótlások kezelése
  • Ügyfelekkel és közreműködő szervezetekkel való kapcsolattartás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Min. 3-5 éves tapasztalat pályázatírási területen (kiemelten GINOP/VEKOP pályázatok)
  • MS Office eszközök magabiztos ismerete
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség

Amit kínálunk:

  • Változatos és sokszínű munka
  • Eredményeidért és teljesítményedért cserébe egyre több megbízást kaphatsz
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Távmunka lehetőség rugalmas munkaidővel
  • Alvállalkozói jogviszony

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás
  • Pénzügyi/ jogi végzettség

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Pályázatírás

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Távmunka/otthoni munka

Budapest, Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye, Somog

Egyéb információ:

  • Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!