A Bay Zoltán Alkalmazott Kutatási Közhasznú Nonprofit Kft. Mérnöki Divíziójának alkalmazott kutatás-fejlesztéssel foglalkozó Ipari Anyagtechnológiai Osztályára új munkatársakat keres

Önálló kutató

munkakörbe
miskolci munkavégzéssel.

Feladatok:

  • Az Ipari Anyagtechnológiai Osztály alap és alkalmazott kutatási projektjeinek szakmai megvalósításában való közreműködés.
  • Szakmai dokumentációs anyagok, jelentések készítése magyar és angol nyelven.

Elvárások:

  • Felsőfokú (MSc) gépészmérnöki, vagy más természettudományos végzettség.
  • Legalább 3 éves gyakorlat anyagtudományi témakörben.
  • Aktív angol nyelvtudás, szóban és írásban.
  • Együttműködő készség, kreativitás, strukturált gondolkodásmód, rendszerszemlélet,
  • rugalmasság, igényesség, precizitás.
  • Képes önállóan dolgozni, idejét beosztani, a feladatokat priorizálni.
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat.

Előnyt jelent:

  • PhD fokozat gépészmérnöki tudományokból.
  • EU-s és hazai kutatási projektekben megvalósítási tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem + juttatások (Cafeteria és Bónusz/Jutalom)
  • Tudományos fokozatszerzés vagy szakmérnöki tanulmányok támogatása.
  • Változatos, szakmai fejlődést biztosító önálló feladatok.
  • Családias, fiatalos munkahelyi légkör, színvonalas munkakörnyezet.
  • Megbízható, stabil hátterű cég.
  • Céges mobiltelefon és céges számítógép/laptop.
  • Havi rendszerességgel céges gyümölcsnap.
  • Teljes munkaidő: heti 40 óra; rugalmas munkaidő-beosztás.
  • Határozatlan idejű jogviszony

Állás, munka területe(i):

  • Oktatás, Kutatás, Tudomány
  • Kutató
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Miskolc, Iglói út 2.

Jelentkezni magyar nyelvű szakmai önéletrajzzal.