A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
A megbízónk egy ipari felhasználású fejlesztéseket végző mérnöki cég.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

.NET FEJLESZTŐ (KFH18)

Főbb feladatok, munkák:

  • Ipari területekhez (gyártás-automatizálás, irányítástechnika, logisztika, méréstechnika) kapcsolódó egyedi szoftverfejlesztési projektek nemzetközi, nagy ipari ügyfelek részére

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • C# és ASP.NET, HTML5, CSS3, RESTful API)
  • Relációs adatbázisok ismerete (MS SQL vagy Oracle)
  • Előny: AngularJS, TypeScript, WCF és WPF ismeret
  • Angol és német nyelvtudás
  • Logikus gondolkodás, rendszerszemlélet
  • Precizitás, agilis hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Kihívás: változatos feladatokon dolgozhatsz
  • Lehetőségek: külföldi tapasztalatszerzés, szakmai képzések
  • Lendület: dinamikusan fejlődő csapat, no bürokrácia: itt tényleg haladnak a dolgok
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Biztos munkahely: stabil, erős háttér

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jogviszony: teljes munkaidős alkalmazotti
Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezzen online angol nyelvű önéletrajzával vagy vegye fel velünk a kapcsolatot: +36.30.512.0990