A STRABAG Magyarország cégcsoport országos lefedettséggel, hazánk minden régiójában jelen van. Ezzel az adottsággal egyedülállóak vagyunk a magyar építőipari cégek között. Tevékenységünk az építőipar teljes vertikumát felöleli, az alapanyag bányászattól és gyártástól a magas-, mélyépítési és speciális mérnöki létesítmények kivitelezéséig. A magasépítési szervezet kecskeméti régiójába keresünk határozott és jó problémamegoldó képességgel bíró MŰVEZETŐ munkatársat. Művezetőként feladata lesz többek között az alvállalkozók munkájának építéshelyi irányítása.

MŰVEZETŐ (MAGASÉPÍTÉS)

(Job-ID: req35545)

Feladatok

  • vállalkozók munkájának helyszíni irányítása, határidők és minőség folyamatos ellenőrzése
  • építkezésen művezetői feladatok ellátása

Elvárások

  • középfokú műszaki végzettség ( építőipari technikum)
  • azonos munkakörben szerzett több éves munkatapasztalat
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • felelősségtudat
  • problémamegoldó képesség

A munkakör betöltőjével szemben elvárás a mobilitás, mivel a projektek helyszínei országon belül változnak, ami utazással jár. A munkahelyre történő eljutást cégünk biztosítja.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Építőipar, Ingatlan vezető
  • Mérnök
  • Építőmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Kecskemét

STRABAG ÉPÍTŐIPARI ZRT
Miskei Anita
Gábor Dénes utca 2. INFOPARK D épület
1117 Budapest