Az Oriflame vezető kozmetikai vállalatként több, mint 60 országban jelen van termékeivel. A csapatszellem, a lelkesedés és a szenvedély az Oriflame alapvető értékei. Az ezek iránti elkötelezettség biztosítja, hogy a versenyszféra sikeresen működő vállalata legyünk.
A 12 országot ellátó logisztikai központunk, munkatársat keres

Műszakvezető

munkakörbe

FELADATOK:

  • Kiszedő terület hatékony működtetésének biztosítása, munkafolyamatainak ellenőrzése
  • Csoportvezetők napi munkájának irányítása
  • Kiszedési folyamat és a minőség folyamatos ellenőrzése
  • Határidők betartása és betartatása
  • Napi létszám meghatározása a rendelés, valamint a meghatározott teljesítmény-mutatószámokhoz igazítva
  • Munkaerő időadatainak, valamint a napi operáció során létrejött mutatók alapján különböző jelentések készítése
  • Egyéb, közvetett és közvetlen vezetőktől kapott feladatok végrehajtása

ELVÁRÁSOK:

  • Legalább középfokú végzettség
  • többműszakos és esetenként 12 órás munkavégzés vállalása
  • Hasonló területen, illetve közvetlen fizikai állomány irányításában szerzett tapasztalat
  • Logisztikai vagy gyártási területen szerzett tapasztalat
  • angol nyelvtudás

ELŐNYT JELENT:

  • Felsőfokú végzettség
  • multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • Erős Microsoft Office excel, word, power point ismeret

Amit kínálunk:

  • Poziciónak megfelelő bérezés és prémium, utazási költségtérítés
  • Cafetéria, negyedéves bónusz, ajándékcsomag
  • Megbízható háttér, fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Műszakvezető
  • Mérnök
  • Mérnök vezető
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Szállítás, Logisztika vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Üllő

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, cafeteria

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató, melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció, valamint a bankkártyás fizetéssel összefüggő adattovábbítás adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.