Pesthidegkúti injekciógyártó üzem

Műszaki vezető

munkakörbe munkatársat keres

Elvárások:

  • Villamos- vagy gépészmérnök végzettség,
  • Ipari irányítástechnika, automatizált rendszerek területén szerzett tapasztalat;
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás,
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek,
  • Üzemeltetési, karbantartási területen szerzett gyakorlat,
  • Precizitás, megbízhatóság, kiváló kommunikációs és együttműködési készség,
  • Önálló munkavégzés, jó problémamegoldó képesség,
  • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Gyógyszeripari, vegyipari tapasztalat előnyt jelent

Főbb feladatok:

  • Energiaellátó berendezések, rendszerek szakszerű üzemzavar - elhárításának és tervszerű
  • megelőző karbantartásának szervezése, irányítása, ellenőrzése
  • Gyártó gépek, eszközök és berendezések, illetve vezérlésük karbantartásának, javításának
  • kvalifikálási és kalibrálási folyamatainak felügyelete;
  • Karbantartási tervek kidolgozása, karbantartási feladatok ütemezése;
  • Fejlesztési javaslatok megfogalmazása, fejlesztési folyamatok támogatása, követése
  • Kapcsolattartás a belföldi, külföldi beszállítóval, szerviz megrendelése;
  • Karbantartáshoz szükséges anyagok rendelkezésre állásának biztosítása;
  • Karbantartási folyamatok GMP szerinti dokumentációja;
  • Szükség esetén részvétel a termelő berendezések telepítésében, javításában.
  • Műszerészek munkájának koordinálása; ellenőrzése, a vonatkozó előírások készítése, oktatása,
  • azok betartásának ellenőrzése,
  • Külső vállalkozók által végzett feladatok előkészítése, koordinálása,
  • Munkájával kapcsolatos szerződések, rendelések előkészítése, műszaki ellenőrzése,
  • teljesítésigazolása,
  • GMP és ISO (MIR-KIR) rendszerek ismerete, a kapcsolódó feladatok ellátása.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest II. kerület