Folyamatos terjeszkedéssel kívánjuk pozíciónkat erősíteni a piacon. Ehhez elkötelezett munkatársakra és vezetőkre van szükségünk, akik felelősségteljes cselekedeteikkel képesek eredményeket elérni.

Csapatunk erősítéséhez olyan munkatársakat keresünk:

  • akik elkötelezettek és ambiciózusak
  • akik szenvedélyesek munkájukban
  • akik készek a folyamatos tanulásra
  • akik készek a döntéshozatalra
  • akiket a legapróbb részletek is érdekelnek
  • akik szeretnek dolgozni és motiválni másokat
  • akik az egyszerű és hatékony megoldásokat keresik
  • akik kíváncsiak és szívesen tanulnak
  • akik mernek kérdezni
  • akik képesek rendszerekben gondolkodni
  • akik az eredményeket tartják szem előtt

Érdekes és kihívást jelentő karrierre vágyik egy nemzetközi faipari nagyvállalatnál? Szeretné megosztani velünk a tapasztalatait, hogy közösen még többet érjünk el? Szeretne folyamatosan fejlődni?

 Magyarországi betanulással, franciaországi hosszú távú munkavégzéssel munkatársakat keresünk társgyárunkba az alábbi pozícióba:

Műszaki operátor

Munkavégzés helye: Franciaország, Auxerre

Feladatok

  • kb. 2 hónap magyarországi (szombathelyi) betanulást követően munkavégzés franciaországi társgyárunk (Auxerre) forgácslap-üzemében préskezelőként, kazánkezelőként, operátorként
  • a gépek, faipari berendezések és kiegészítő gépek működtetése, beállítása, folyamatos felügyelete
  • termelési alapanyagok bekészítése a termelési kiírás szerint
  • a technológiai berendezések szakszerű kezelése, működésének ellenőrzése
  • gépek, gépegységek és a munkaterület tisztántartása
  • minőségi vizsgálatok végzése, számítógépes dokumentáció

Elvárások

  • minimum középszintű végzettség, műszaki területen szerzett végzettség előnyt jelent
  • min. 1-2 év gépkezelőként, vagy gyártási területen szerzett tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • angol nyelvtudás előnyt jelent, de nem feltétel
  • több műszakos munkarend vállalása
  • megbízhatóság, önállóság, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • kiváló bérezés, átlagon felüli pótlékok
  • nettó 15.000 Ft jelenléti jutalom, 15 Ft / km bejárási támogatás
  • a betanulást követően, a franciaországi munkavégzéstől számítva francia munkaszerződés és feltételek
  • nagy önállóság és fejlődési lehetőség egy nemzetközi multinacionális faipari cégnél

Amennyiben az általunk kínált lehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát a "Jelentkezem" gombra kattintva:

FALCO Zrt. – Gazdóf Laura HR vezető

+36 94 516 600