Megbízónk sokmilliárdos külföldi tulajdonú élelmiszeripari gyártó vállalat, amely termelését szisztematikusan korszerüsíti, modern gépeket ruház be és folyamatos további bővülésre számít. Termékei nagyobb részét exportálja. A felsővezetés megerősítésére keresünk részére

MŰSZAKI ÉS KARBANTARTÁSI VEZETŐT

(élelmiszeripari gyártás)
Nyugat-Magyarország

Feladatai:

    • a TQM kiépítése, üzemeltetése és felügyelete,
    • állásidők csökkentése
    • beruházások felügyelete
    • jobbító javaslatok, megtérülés kalkulációk prezentálása külföldi feletteseinek
    • büdzsé összeállítás és ellenőrzés
    • kapcsolattartás a gyártógépek és a műszaki háttér beszállítóival
    • szoros együttműködés a termeléssel
    • 20-30 fős karbantartó csapat vezetése
    • gyártási folyamatfejlesztés és technológiai újítások
    • havi jelentések összeállítása

    Ideális pályázónk élelmiszeripari gépész, vagy villamosmérnök, aki nemzetközi környezetben tanulta meg a modern karbantartási és üzemeltetési módszerek alkalmazását. Embereivel kiegyensúlyozottan kommunikál, támogatóan és fejlődésüket biztosítva bánik, hatékonyságot fejleszt.

    Kölcsönös megfelelés esetén kifejezetten vonzó kompenzáció, cégautó és motivált, jó csapat várja. Letelepedését támogatják.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás, Termelés vezető
  • Karbantartó, Szervizes
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Rugalmas munkavégzési hely - Baranya megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Komárom-Esztergom megye, Somogy megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye

Fényképes pályázatát - amelyet bizalmasan kezelünk – a 48718. pályázati számra hivatkozva várjuk.

PSP Siklóssy és Partner Kft.
1051 Budapest, József nádor tér 8., I./2. Tel.: 266-5235