Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

"Megbízhatóság, Minőség, Innováció"

Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész disztribútora és a közép-kelet-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata. Közel 30 éves sikeres működés után vállalatunk 2016-ban elnyerte „Az Év Magyar Vállalata” díjat is. 3000 főt maghaladó létszámú munkavállalót foglalkoztatunk és mintegy 140 kirendeltséggel vagyunk jelen Magyarországon, Romániában és Szlovákiában. A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Műszak Vezető

(Budapest)

A Te feladataid:

  • 20-40 fős raktári csapat irányítása, motiválása
  • Munkafolyamatok ellenőrzése, eredmények riportálása
  • A kollégák oktatása, teljesítményük értékelése
  • Határidők pontos betartatása
  • Munkavédelmi előírások kontrollálása
  • Raktári rend és tisztaság fenntartása

Amit Tőled elvárunk:

  • Legalább középfokú végzettség (logisztikai végzettség előny)
  • 3-5 év nagyvállalati környezetben szerzett vezetői tapasztalat
  • Lendületes, motiváló személyiség
  • Két műszakban történő munkavégzés
  • Határozott, rendszerető hozzáállás

Amit Neked kínálunk:

  • Magyarország legnagyobb autóalkatrész kereskedése biztos, stabil háttérrel
  • Egy folyamatosan fejlődő és bővülő rendszer
  • Részvétel egy sikeres csapat munkájában
  • Hosszú távú perspektíva
  • Professzionális munkakörnyezet

Pozíció területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Műszakvezető
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Szállítás, Logisztika vezető

Munkavégzés helye:

1097 Budapest, Timót utca 5.

CSATLAKOZZON A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!

Pályázatod (fényképes önéletrajz és fizetési igény megjelölésével) a Jelentkezem gombra kattintva töltheted fel adatbázisunkba.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
Állás, munka még: Unix Autó Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Műszak Vezető
  • Rövid pozíció név: Műszaki vezető
  • Hirdető cég: Unix Autó Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: IX. kerület
  • Feladatok: 20-40 fős raktári csapat irányítása, motiválása Munkafolyamatok ellenőrzése, eredmények riportálása A kollégák oktatása, teljesítményük értékelése Határidők pontos betartatása Munkavédelmi előírások kontrollálása Raktári rend és tisztaság fenntartása
  • Elvárások: Legalább középfokú végzettség (logisztikai végzettség előny) 3-5 év nagyvállalati környezetben szerzett vezetői tapasztalat Lendületes, motiváló személyiség Két műszakban történő munkavégzés Határozott, rendszerető hozzáállás
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-10-16
  • Értékelés: 3
  • Értékelők száma: 1