BIZTONSÁGOS MUNKAHELY KFT.

„PROFI-MUNKAVÉDELEM”

Ha szeretnél egy dinamikusan fejlődő magyar tulajdonú vállalkozás lendületes csapatának tagja lenni, akkor jelentkezz hozzánk. Csapatunk bővülésére keresünk
KECSKEMÉTI Irodánkba:

munka-tűzvédelmi munkatársat

Munkavédelmi és tűzvédelmi tanácsadó

Főbb feladatok, munkák:

    • a cég partnereinél a munka- és tűzvédelemmel kapcsolatos szaktevékenységek ellátása, szervezése, koordinálása
    • szabályzatok készítése, felülvizsgálata, szemlék elvégzése, munkabalesetek kivizsgálása, tanácsadás, jogszabály ismeret naprakészen tartása
    • munkavédelmi és tűzvédelmi oktatások lebonyolítása
    • meglévő partnerekkel való kapcsolattartás
    • esetleges potenciális új partnerek felkutatása
    • munkabalesetek teljes körű kivizsgálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • középfokú munkavédelmi technikusi végzettség és/vagy
    • középfokú tűzvédelmi előadói végzettség
    • magas, felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Power Point)
    • jó kapcsolattartási és tárgyalási készség
    • problémamegoldó képesség
    • rugalmasság
    • önállóság
    • B kategóriás jogosítvány
    • Határozott kiállás
    • Stressztűrő képesség, terhelhetőség

Előnyt jelent:

    • szakterületen szerzett legalább 1 éves tapasztalat
    • felsőfokú munkavédelmi vagy/és tűzvédelmi végzettség
    • saját gépjármű
    • tartós munkanélküliségi viszony fennállása
    • egyéni vállalkozói státusz
    • villamos biztonságtechnikai felülvizsgálatok elvégzéséhez szükséges végzettség

Amit kínálunk:

    • céges autó, telefon
    • fiatalos, eredmény orientált csapat, csapatmunka
    • magas szintű szakmai fejlődés lehetősége
    • változatos feladatok

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Munka-, Egészségvédelem, Biztonságtechnika
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Bács-Kiskun megye, Hajdú-Bihar megye

Havi nettó fizetési keret:

250 000 HUF

Egyéb juttatások:

céges autó, mobiltelefon

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal illetve bérigény megjelöléssel: Céges email címünkön vagy telefonon Rácz Gábor ügyvezetőnél a +36/20-537-6210-es telefonszámon.