Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A Codebase Kft. felhőalapú rendszereket készít, webes szolgáltatásokat biztosít közepes és nagyvállalatok számára. Rendszereinket jelenleg több, mint 50000 végfelhasználó éri el. A feladatok ellátásához Microsoft eszközöket használunk (ASP.NET, C#, SQL szerver), a böngésző oldali felületeket ExtJS környezet segítségével készítjük el. Most kifejezetten profi, motivált, kreatív és hatékony, teljes munkaidős, irodánkban dolgozó munkatársakat keresünk

MS SQL fejlesztő

munkakörbe.

Főbb feladatok, munkák:

  • Internetes szolgáltatás alapú rendszereink SQL rétegének fejlesztése, tesztelése, hibajavítása
  • Az SQL réteg működésének monitorozása, szükség esetén optimalizálása
  • Együttműködés további rétegek fejlesztőivel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • MS SQL adatbázis-kezelő elmélyült fejlesztői ismerete, használata
  • Kommunikatív, lojális, kooperatív, precíz, tanulásra nyitott személyiség
  • Hatékony munkavégzés önállóan és csapatban is
  • Szakmai angol nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • MS ASP.NET, C# fejlesztői ismerete, használata
  • Igény az egész megismerésére akkor is, ha csak a feladat egy részét kell érinteni

Amit kínálunk:

    A szokásos ajánlatok (versenyképes bérezés, példás fizetési fegyelem, kellemes munkakörnyezet, stb.) mellett munkatársainknak igyekszünk lehetőség szerint stresszmentes, a munka és magánélet egyensúlyát lehetővé tévő körülményeket biztosítani.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Adatbázisszakértő
  • Programozó, Fejlesztő
  • Tesztelő, Tesztmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1037 Bokor utca 15.

A pályázathoz önéletrajzot, és lehetőség szerint kísérőlevelet (esetleg a fizetési igény megjelölésével) várunk.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: CODEBASE Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: MS SQL fejlesztő
  • Hirdető cég: CODEBASE Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: III. kerület
  • Feladatok: Internetes szolgáltatás alapú rendszereink SQL rétegének fejlesztése, tesztelése, hibajavítása Az SQL réteg működésének monitorozása, szükség esetén optimalizálása Együttműködés további rétegek fejlesztőivel
  • Elvárások: MS SQL adatbázis-kezelő elmélyült fejlesztői ismerete, használata Kommunikatív, lojális, kooperatív, precíz, tanulásra nyitott személyiség Hatékony munkavégzés önállóan és csapatban is Szakmai angol nyelvtudás
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-09-21