Veszprém megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

MINTAKÉSZÍTŐ TECHNIKUS (ELEKTRONIKAI GYÁRTÁS)

FELADATOK

  • Széria gyártás előtti projekt fázisban a gyártási folyamat és a termék tesztelése, szükséges módosítások elvégzése, a gyártási folyamat lépéseinek optimalizálása
  • NPI projektek során a gyártási folyamat betanítása az operátoroknak
  • Gyártási dokumentáció támogatása (pl. műveleti utasítások készítése)
  • Gépek telepítésében, kialakításában, üzembe helyezésében való részvétel, javaslattétel a hatékonyabb gyártás elérésére

KÖVETELMÉNYEK

  • Középfokú végzettség érettségivel - technikusi végzettség előnyt jelent
  • Gyártásban szerzett legalább 1-2 év tapasztalat

ELŐNYT JELENT

  • Forrasztási ismeret (kézi forrasztás)
  • Angol nyelvtudás

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes jövedelem irodai munkarendben
  • Cafetéria
  • Havi bónusz
  • Étkezési támogatás
  • 13. havi fizetés
  • Szálláslehetőség
  • Dolgozói buszjárat vagy bejárási támogatás

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I)

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MINTAKÉSZÍTŐ TECHNIKUS (Elektronikai gyártás), Közép-Dunántúl

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
Fax: +36-22-500-241
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678

Vezetők, szakemberek keresése és közvetítése.