Minőségbiztosító

  • Cég neve

    Aurigon Labs Zrt.

  • Munkavégzés helye

    2120 Dunakeszi

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Windows
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Az Aurigon Labs Zrt szerződéses kutatások végzésére alapított vállalat (CRO). Szolgáltatási palettája lefedi a preklinikai gyógyszerkutatás teljes körét. Az Aurigon a korai preklinikai vizsgálatoktól a késői klinikai vizsgálatokig farmakológiai, toxikológiai és analitikai kutatási szolgáltatásokra szakosodott.

FELADATOK:

Minőségbiztosítási feladatok végzése, beleértve
  • Vizsgálati dokumentumok (vizsgálati terv, jelentés, vizsgálati jegyzőkönyvek, stb.) ellenőrzése,
  • Szabványműveleti eljárás ellenőrzése és/vagy készítése,
  • Vizsgálati folyamatok ellenőrzése,
  • A minőségbiztosítási rendszer karbantartása, fejlesztése.

ELVÁRÁSOK:

  • Biológia és élettudományok területén felsőfokú végzettség (BSc, MSc)
  • Középfokú szakmai angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Pontosság
  • Monotonitás-tűrés
  • Terhelhetőség

ELŐNY:

  • A Helyes Laboratóriumi Gyakorlat (GLP) vagy más minőségbiztosítási rendszer ismerete
  • Munkatapasztalat a minőségbiztosítás területén

AMIT NYÚJTUNK:

  • Teljes munkaidős, alkalmazotti munkaviszonyt;
  • Egy nemzetközi vállalat munkakörnyezetét és lehetőségeit;
  • Kísérletek háttérmunkájában való tapasztalatszerzést egy nagy múltú preklinikai laboratóriumban;
  • Tapasztalt, magasan képzett munkatársakkal való közös munkát;
  • Versenyképes fizetést;
  • Béren kívüli juttatást (SZÉP kártyát);
  • Zárt parkolót;
  • Utazás támogatást;
  • Próbaidő után heti 2 nap home office lehetőséget;
  • Mobiltelefont;
  • Laptopot;
  • Szakmai fejlődés lehetőségét.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük, csatolja magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát!

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Gyógyszerész
  • Minőségbiztosítás
  • Mérnök
  • Mikrobiológus / Biomérnök