• ITSecure Informatikai Tanácsadó Kft. több mint 15 éve kínál informatikai megoldásokat ügyfelei részére. Ügyfélkör bővülése miatt új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:
  • Microsoft rendszergazda

    Főbb feladatok, munkák:

      • Microsoft Windows alapú infrastruktúra üzemeltetése, támogatása
      • Szerverek monitorozása, automatizált riasztások kezelése
      • Rendszeres üzemeltetői feladatok elvégzése szerver és kliens oldalon
      • Eseményállapotok aktualizálása, dokumentálása hibabejelentő rendszerben
      • IT probléma megoldás telefonon keresztül és távmenedzsment eszközökkel

    Elvárások:

      • Minimum 3 éves Microsoft Windows Server 2012, 2016 üzemeltetői tapasztalat
      • Általános rendszer-üzemeltetői ismeretek:
        • Kiszolgáló oldali operációs rendszerek területén, elsősorban Microsoft környezetben
        • Nyomtatók, szünetmentesek, illetve további perifériák területén
        • Hálózati ismeretek
      • Felsőfokú műszaki végzettség

    Amit kínálunk:

      • Stabil háttér
      • Szakmai kihívást jelentő, változatos feladatok
      • Fiatalos, lendületes, együttműködő csapat
      • Színvonalas irodai munkakörnyezet
      • Home office lehetőség
      • Folyamatos tanulás iránti belső késztetés, nyitottság az új ismeretekre
      • Családias légkör

    Állás, munka területe(i):

    • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
    • Hálózati és Rendszermérnök
    • Rendszergazda
    • Rendszerüzemeltető
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Alapfok/társalgási szint

    Munkavégzés helye:

    1024 Budapest, Széll Kálmán tér

    Egyéb juttatások:

    mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek

    Jelentkezését e-mailen várjuk fényképes önéletrajzzal valamint a nettó bérigény megjelölésével.