Szívesen dolgoznál egy több évtizedes múlttal és biztos háttérrel rendelkező, családias hangulatú gyárban? Gyere és legyél te is a siroki RUAG Ammotec csapatának tagja!
A RUAG Ammotec Magyarországi Zrt. a svájci állami tulajdonban levő RUAG cégcsoport tagjaként Európában piacvezető pozíciót tölt be a kiskaliberű vadászati, sport és katonai lőszerek gyártásában. Siroki üzemünk csodálatos helyen, a Mátra szívében várja a meghirdetett munkakörre való jelentkezésed. Tapasztalt szakemberként számítunk a szaktudásodra, pályakezdőként építünk rád és segítjük fejlődésedet.
Munkatársat keresünk siroki gyárunkba

Metallográfus

munkakörbe.

Feladatok:

  • Gyártásközi és végátvételi mintavétel,
  • A minták előkészítése a vizsgálatokhoz (vágás, csiszolás, polírozás),
  • A minták vizsgálata (keménységmérés és mikroszkópos vizsgálat),
  • Az eredmények dokumentálása,
  • A mérőeszközök karbantartása.

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség (vegyipari vagy gépész),
  • Alapfokú számítógépes ismeretek,
  • Pontos, precíz önálló munkavégzés,
  • Határozottság, megbízhatóság, terhelhetőség,
  • Kiváló problémamegoldó és analitikus készség,
  • Hatékony csapatban való dolgozás,
  • Rugalmasság, jó együttműködő készség.

Amit kínálunk:

  • Szerződéses, ingyenes buszjáratok több irányból,
  • Munkába járási költségtérítés,
  • Éves cafetéria,
  • Munkaruha biztosítása és mosatása,
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér,
  • Családias, biztonságos munkakörnyezet,
  • Egyéb teljesítményalapú juttatások.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Laboros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Sirok

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a lenti "Jelentkezem" gombon keresztül lehet.