ALKIMIA Kft.
Munkatársat keresünk

Mérnök - üzletkötő

pozícióba.
Az ALKIMIA Vegyipari Szolgáltaltó Kft. 33 éve, stabil gazdasági háttérrel működő vállalat. A cég főbb tevékenységei: ipari tisztítószerek és segédanyagok, mezőgazdasági higiéniai termékek fejlesztése, gyártása és forgalmazása, hőtermelő- és vegyipari technológiai berendezések vegyszeres tisztítása.

Főbb feladatok, munkák:

  • Vegyi anyagaink és szolgáltatásaink értékesítése ipari ügyfelek részére Budapest és Kelet-Magyarország területén
  • Aktív kapcsolattartás a meglévő vevőkkel
  • Új potenciális partnerek felkutatása, kapcsolatok kiépítése
  • Speciális vevői igények és új piaci lehetőségek feltérképezése
  • Szakmai tanácsadás, tesztelés, ajánlatok készítése
  • Szoros együttműködés a kutatás-fejlesztési részlegünkkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előnyt jelent a vegyipari gépész, vegyészmérnök, anyagmérnök, környezetmérnök végzettség)
  • B2B értékesítési tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Kiváló kapcsolatteremtő és tárgyalási készség
  • Eredmény- és vevőorientált szemlélet
  • Önálló munkavégzésre való alkalmasság
  • Kitartás és nagyfokú terhelhetőség
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Utazási hajlandóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Ipari területen szerzett értékesítési tapasztalat
  • Alkatrész tisztítási technológiák és berendezések ismerete
  • Aktív piaci kapcsolatok
  • CRM rendszer használatában szerzett gyakorlat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, teljesítmény arányos jutalék
  • Céges autó, laptop és mobiltelefon
  • Szakmai fejlődési lehetőség, folyamatos képzések

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Mérnök
  • Vegyészmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Céges autó, Mobiltelefon, Cafeteria, Szakmai tréningek

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Bács-Kiskun megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád-Csanád megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Nógrád megye, Pest megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, a "JELENTKEZEM" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a fizetési igényével!