A klíma- és légtechnikai termékek piacán meghatározó szerepet betöltő gyártó és forgalmazó cég

Mérnök üzletkötő

munkatársat keres

Az alábbi változatos feladatok várnak:

  • Saját gyártmányú és forgalmazott klíma- és légtechnikai termékek/rendszerek értékesítése kivitelezők, beruházók, viszonteladók részére
  • Műszaki tanácsadás
  • Meglévő partnerkapcsolatok ápolása, ügyfelek látogatása, az ügyfélkör folyamatos bővítése
  • Ajánlatok/rendelések adminisztrációja, projektek nyomon követése rendeléstől a szállításig
  • Együttműködés a cég termelési és logisztikai osztályaival

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (legalább BSc) -épületgépész mérnöki diploma előnyt jelent
  • Jó kommunikációs és kooperatív képesség
  • Önálló, precíz és megbízható munkavégzés
  • Légtechnikai termékek területén szerzett értékesítés, piac- és termékismeret, valamint angol nyelv ismerete társalgási szinten szóban és írásban előnyt jelent
  • B kategóriás jogosítvány

Mi ezt kínáljuk a tudásodért és munkádért cserébe:

  • Hosszú távú karrierlehetőség egy stabilan növekvő magyar-svéd cégcsoportnál
  • Jó hangulatú, modern és barátságos munkahelyi légkör
  • Támogatás a betanulásban és a további szakmai fejlődésben
  • Versenyképes jövedelem, teljesítményalapú extra bérezés
  • Cégautó

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Mérnök, Műszaki értékesítő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Rugalmas munkavégzési hely - Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Csongrád megye, Somogy megye, Tolna megye, Zala megye

a „Jelentkezem” gombra kattintva vagy e-mailben fényképes szakmai önéletrajzodat várjuk a pozíció megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.