Material Planner

A Diatron Zrt. elsődleges tevékenysége a humán gyógyászati és állatorvosi vérkép elemző gépek tervezése és gyártása, továbbá az ehhez tartozó kémiai reagensek előállítása.

Csatlakozz csapatunkhoz:

MUNKAKÖR

  • Termelési tervek készítése a vevői igények figyelembe vételével
  • A gyártás ellátásának biztosítása a terv alapján
  • Készletelemzés, készletoptimalizálás
  • MRP cikkek, adatok karbantartása, Material master beállítások
  • Alapanyagok, erőforrások rendelkezésre állásának nyomon követése
  • Kapcsolattartás társosztályokkal (Vevőszolgálat, Support, Gyártás, Raktár, Beszerzés)

ELVÁRÁSOK

  • SAP rendszer ismerete
  • Gyártástervezési/koordinátori területen szerzett legalább egy év gyakorlat
  • Jó elemző- és szervezőkészség
  • Kitűnő kapcsolatteremtő képesség, jó csapatjátékos
  • Fejlett probléma felismerő- és problémamegoldó-készség
  • Munkájában jól szervezett és precíz, törekszik a részletességre
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Minimum középfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

AMIT KÍNÁLUNK

  • Szakmai fejlődési lehetőséget
  • Modern munkakörnyezetet
  • Nyelvi képzéseket (angol/német)
  • Cafeteriát

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Raktározás, Készletezés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, 1097 Táblás utca 39.

Amennyiben jelentkezni kíván a hirdetésre, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát fizetési igényének, valamint a munkakezdés legkorábbi dátumának megjelölésével a „Jelentkezem” gombon keresztül.

DIATRON MI ZRT.
Táblás u. 39.
H-1097 Budapest