UPC Magyarország Kft.

Marketing szakértő

Ahogyan leendő munkatársunkat elképzeljük

  • felsőfokú közgazdász végzettsége van,
  • preferáltan távközlési szektorban, marketing területen szerzett minimum 2-3 év tapasztalata van,
  • szegmentációs ismeretekkel rendelkezik,
  • erős ügyfélfókusz jellemzi,
  • ismeri a telekommunikációs piaci trendeket, szolgáltatásokat és piaci szereplőket,
  • üzleti szemlélet jellemzi: összhangban kezeli az üzleti KP-okat és az ügyfélelvárásokat,
  • rugalmas, kreatív, és nyitott,
  • jó döntés előkészítő és döntéshozatali képessége van,
  • folyékony angol nyelvtudással rendelkezik,
  • fókuszált, asszertív, eredményorientált,
  • önálló munkavégzés jellemzi.

Feladatok, amelyeket rábíznánk

  • új ügyfeleket célzó ajánlatok, időszakos promóciók kidolgozását, megvalósítását, különös tekintettel lokális területekre,
  • ügyféligények, insightok és célcsoportok feltérképezését és megértését,
  • piaci versenytárs ajánlatok értékelését, hatáselemzését, a piac folyamatos monitorozását,
  • helyi szinten megvalósuló új ügyfélszerzésre vonatkozó roadmap tervezését és kivitelezését
  • új termékek és szolgáltatások kialakítását és piaci bevezetését, helyi kampányok és ajánlatok megvalósítását,
  • lokális marketing tevékenységek megtervezését, koordinációját, kivitelezését az országos kampányokkal összhangban. Versenyhelyzet alapú ajánlatok megfogalmazását,
  • helyi szintre lebontott tervszámok kialakítását, monitorozását,
  • üzleti modellek (business case) elkészítését,
  • teljesítések nyomon követését, értékelését, beavatkozási pontok azonosítását,
  • helyi szintű kommunikáció és értékesítési tevékenység megtervezését.

Amit mi nyújtunk

  • kihívásokkal teli feladatokkal, multinacionális munkakörnyezettel s inspiráló csapattal várunk, ahol lehetőséget nyújtunk a szakmai kibontakozásra,
  • a magas teljesítményt kiemelten elismerő éves bónuszt adunk,
  • vonzó, személyre szabható és széleskörű választékot tartalmazó juttatási csomagunkban magad választhatod ki a számodra fontos cafeteria- elemeket,
  • ingyenesen vehetsz részt online angol nyelvtanfolyamainkon, s lehetőséget adunk szakmai továbbképzéseken, tanfolyamokon való részvételre,
  • élet,- és balesetbiztosítás jár minden munkavállalónk számára,
  • támogatjuk az otthonról való munkavégzést,
  • olyan modern, színes és tágas irodában dolgozhatsz, amely díjat nyert az Év irodája pályázaton,
  • nagy figyelmet fordítunk a csapatszellem építésére dolgozóink számára szervezett rendezvényeinkkel, sportcsapatainkkal vagy csapatépítő programjainkkal

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Telekommunikáció
  • Marketing, Média, PR
  • Marketing

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gomb megnyomását követően lehetséges.