A Logisztika területén sok éves tapasztalattal rendelkező Nemzetközi szállítmányozó vállalat 4PL csapatába keressük életvidám, új kollégánkat

Logisztikai rendszer adminisztrátor

munkakörbe 1 éves határozott idejű szerződésre

Milyen feladatokban számítunk Rád?

  • Napi kapcsolattartás a külföldi partnerekkel
  • A készautó szállítás napi operációs tevékenységek támogatása, egyedi esetek kezelése
  • Logisztikai IT rendszerek adatainak naprakészen tartása, szükség esetén a rendszeradatok módosítása
  • Adatelemzés, a jelentkező hibák kiváltó okainak felkutatása és megszüntetése
  • Rendszeres riportok készítése és küldése az egyes leányvállalatok felé
  • Új logisztikai projektekben való részvétel

Milyen készségekre lesz szükség ehhez a munkához?

  • Aktív Angol nyelvtudás
  • Felsőfokú végzettség (preferált a logisztikai vagy gazdasági terület)
  • 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • Jó analitikus és problémamegoldó készség
  • Precíz, proaktív attitűd
  • Monotónia tűrés

Mit kínálunk cserébe?

  • Vidám csapat
  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Cafetéria és bónusz rendszer

Plusz infók:

  • Azonnali munkakezdés
  • 1 éves határozott idejű munkaszerződés – mely a GEFCO-n belüli legetőségeknek megfelelően módosítható
  • Munkavégzés helye: jól megközelíthető Bp. XI. kerületi irodaház

Miért jó választás a GEFCO?

    Budapesti és biatorbágyi irodáinkban több, mint 90 kollégánknak biztosítunk kellemes munkakörnyezetet és kiemelt figyelmet fordítunk egészségükre, ezért dolgozóink privát szakorvosi szolgáltatásokat is igénybe vehetnek. Amellett, hogy rendszeresen szervezünk céges programokat, a munkahelyi légkört az energikus munkatársak és a csapatmunka teszi még jobbá. Fontosnak tartjuk a társadalmi felelősségvállalást is, ezért évente szervezünk Önkéntes napot és minden karácsonykor adományokat gyűjtünk a rászorulók számára.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor
  • Időszakos munka

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület

Ha szeretnéd megpályázni a pozíciót, kérlek küld el az önéletrajzod a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával.