Logisztikai munkatárs az SC-HUB csapatba - Göngyölegtervezés

Feladatok:

  • A különböző nemzetközi Daimler gyárak által beépített alkatrészek csomagolásának meghatározása és aktualizálása
  • Az univerzális tároló megfelelő kiválasztása (rögzítése) az adott alkatrészekhez a présüzemben, karosszériaüzemben és az összeszerelőüzemben
  • Tárolók és tárolótípusok optimalizálása
  • Együttműködés a nemzetközi beszállítókkal a csomagolás egyeztetése céljából
  • Speciális göngyölegekre vonatkozó rajzok archiválása és dokumentációja CAD rendszerben

Elvárások:

  • Középfokú végzettség, többéves logisztikai tapasztalat
  • Német nyelvismeret B2-es szinten
  • Magabiztos Microsoft Office használat (kiemelten Excel és PowerPoint)
  • Proaktivitás, önálló munkavégzésre való képesség, logikus és strukturált munkahozzáállás, LEAN szemlélet (optimalizálási lehetőségek kiaknázása)
  • Megbízhatóság, alaposság, valamint jó kommunikációs képesség, csapatban való munkavégezés

    Rugalmasság, szakértelem és egyedülálló csapatszellem jellemzi a kecskeméti Supply Chain HUB csapatát!

    Mi vagyunk azok, akik az új logisztikai trendekre kidolgozzuk a megoldásokat és a kompetenciánkat hatékonyan bevetjük, hogy az autóipar globális és digitális világnak kihívásaira gyorsan tudjunk reagálni.

    Ismerkedj meg a Supply Chain innovatív módszereivel, folyamataival és formáld aktívan a Mercedes-Benz termelését világszerte – és tedd mindezt Kecskeméten, Magyarország egyik legfeltörekvőbb régiójában.

    Tedd meg az első lépést és jelentkezz hozzánk a Supply Chain HUB Csapatához Kecskemétre.

    Nagyszerű továbbképzési lehetőségek, kiegyensúlyozott Work-Life-Balance és egy vonzó juttatási csomag számunkra nem célkitűzés, hanem valóság.

    Folyamatos képzéseket biztosítunk németországi képzőközpontjainkban, valamint szoros együttműködést nemzetközi partnereinkkel, kollegáinkkal és modern IT – eszközöket, hogy megvalósíthasd céljaidat!

    Nemzetközi projektekben fejlesztheted tehetséged és mutathatod meg erősségedet – mi az első napodtól kezdve kísérünk és támogatunk a karriered útján.

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Ellátási lánc
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Kecskemét, 6000 Mercedes út 1.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük küldd el jelentkezésed magyar és német nyelvű fényképes önéletrajzzal!