FMC-Agro Hungary Kft.

Fél éves határozott idejű munkaszerződéssel, azonnali kezdéssel

Munkatársat keresünk

Logisztikai asszisztens

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    • Elfogadja és követi a vállalat Alapértékeit (Core Value), annak szellemében végzi minden tevékenységét. Az ezekkel kapcsolatos minden elvárásnak maradéktalanul eleget tesz
    • Vevőszolgálati és logisztikai feladatok ellátása, segíti és támogatja a vevőszolgálat munkatársainak és vezetőjének munkáját
    • Ügyfelekkel történő napi kapcsolattartás (telefon, e-mail)
    • EKÁER bejelentések ügyintézése, raktárral történő aktív kapcsolattartás
    • Vállalatközi beszerzések ügyintézése SAP rendszerben
    • Táblázatok vezetése, nyilvántartások kezelése
    • Üzleti dokumentációk adatbázisokba való felvezetése
    • Papíralapú dokumentumok rendszerezése, postázás előkészítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Min. középfokú végzettség
    • Min. 2-3 év szakmai tapasztalat
    • Angol nyelvtudás (vállalati kommunikáció nagy része angol nyelvű)
    • Precíz, következetes munkavégzés, terhelhetőség, jó szervezőkészség
    • MS Office ismeretek
    • Kiváló kommunikációs készség, csapatmunka

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Multinacionális környezetben szerzett korábbi tapasztalat
    • Navision rendszer ismerete

Amit kínálunk:

    • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
    • Nemzetközi környezetben szerzett tapasztalat
    • Attraktív munkakörülmények, jó közösség

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1027 Budapest, Ganz utca 16.

Amennyiben jelentkezni szeretne, kérjük, küldje el angol és magyar nyelvű szakmai önéletrajzát.